Ekologiczny dar jesieni – warsztaty plastyczne dla dzieci z cyklu „Kreatywna podróż ekologiczna” (23.11.2019)

KREATYWNA PODRÓŻ EKOLOGICZNA to przeniesienie do krainy ekologii, podczas której dzieci rozwijając swoją wyobraźnię oraz inwencję twórczą będą tworzyć przestrzenne inspiracje z produktów ekologicznych. Dzięki temu otworzą się na kreatywne inspiracje stając się autorami własnego eko-dzieła.

Warsztaty KREATYWNA PODRÓŻ EKOLOGICZNA mają charakter cykliczny (odbywają się przeciętnie raz w miesiącu w sobotę rano) i są skierowane do dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Motywem przewodnim spotkania, które odbędzie się w sobotę 23 listopada o godzinie 9:00 jest EKOLOGICZNY DAR JESIENI. Zapraszamy!

Miejsce: Sala Danimatoring os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu

Termin: sobota 23.11.2019 godz. 9:00-10:00*

Zapisy: 509 802 817, info@danimatoring.pl

Koszt udziału: 35 zł / dziecko

Zajęcia prowadzi Natalia Martenka – pedagog i logopeda, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; autorka oraz współautorka artykułów i publikacji dla pedagogów, logopedów, psychologów i terapeutów zajęciowych m.in. „Sensoryczne pory roku w kreatywności dziecka”, „Podróż do jesiennej krainy dźwięków”; instruktor rytmiki; Animator Czasu Wolnego; trener I stopnia Sensoplastyka oraz Członek Zwyczajny Stowarzyszenia KLANZA Oddział w Poznaniu.

*Warsztaty odbędą się przy minimum 5 uczestnikach.