Krajobraz jesienny – warsztaty kreatywne dla dzieci z cyklu „Wyobraźnia twórczości”

WYOBRAŹNIA TWÓRCZOŚCI to niezwykła podróż do świata kreatywności, w której dzieci tworzą prace plastyczne przestrzenne, płaskie z różnorodnych materiałów. Podczas warsztatów dzieci rozwijają wyobraźnię oraz motorykę małą. Mają poczucie sprawstwa stając się autorami własnej twórczości. Zaproponowane działania nie są narzucone przez osobę prowadzącą. Stanowią jedynie podstawę, propozycję, dzięki której dzieci czerpią inspirację.

Warsztaty WYOBRAŹNIA TWÓRCZOŚCI mają charakter cykliczny (odbywają się przeciętnie raz w miesiącu w sobotę rano) i są skierowane do dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Motywem przewodnim spotkania, które odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 9:00 jest KRAJOBRAZ JESIENNY. Zapraszamy!

Miejsce: Sala Danimatoring os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu

Termin: sobota 16.11.2019 godz. 9:00-10:00

Zapisy: 509 802 817, info@danimatoring.pl

Koszt udziału: 45 zł / dziecko

Zajęcia prowadzi Natalia Martenka – pedagog i logopeda, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; autorka oraz współautorka artykułów i publikacji dla pedagogów, logopedów, psychologów i terapeutów zajęciowych m.in. „Sensoryczne pory roku w kreatywności dziecka”, „Podróż do jesiennej krainy dźwięków”; instruktor rytmiki; Animator Czasu Wolnego; trener I stopnia Sensoplastyka oraz Członek Zwyczajny Stowarzyszenia KLANZA Oddział w Poznaniu.