Warsztaty dla dzieci

OFERTA

W naszej ofercie pamiętamy także o naszych maluszkach. Jako nieliczni przygotowujemy warsztaty dla dzieci z aktywnym udziałem rodziców. Na samą myśl o zbliżających się zajęciach spotykamy się wspólnie i wymyślamy nowe zabawy i scenariusze.

W naszej ofercie znajdziecie warsztaty dla dzieci odbywające się cyklicznie w naszej sali na Ratajach (os. Armii Krajowej 131a, Poznań):

SENSOPLASTYKA
dla maluszków w wieku 6-18 miesięcy (grupa I) oraz 1,5-2,5 roku (grupa II)
wtorek 11:00 (grupa I) oraz 12:00 (grupa II)
Cena: 20 zł /jedne zajęcia/
Promocja! 15 zł /jedne zajęcia/ przy opłaceniu z góry 4 kolejnych zajęć. Promocja obowiązuje do końca stycznia 2019 r.
Wielkość grupy: 5-10 dzieci

Podczas fantastycznej zabawy, stymuluje się równocześnie wszystkie zmysły. Jest to szalenie ważne dla rozwijającego się w pierwszych latach życia mózgu. Konkretnie – taka wielozmysłowa stymulacja intensywnie wspomaga tworzenie powiązań między neuronami w mózgu. Nie od dziś wiadomo, że im więcej takich połączeń wytworzy się w dzieciństwie, tym sprawniej, szybciej i bardziej wydajnie myślał będzie młody (a później starszy) człowiek. Ponadto zajęcia są dla dzieci okazją do kontaktu z rówieśnikami. Nie wszyscy rodzice pałają entuzjazmem na myśl o sprzątaniu mieszkania i niechętnie (lub niestety nawet wcale) zgadzają się na bardziej kreatywne eksperymenty w domu. Tutaj nie dość, że można puścić wodze fantazji, to jeszcze można to zrobić z innymi – podpatrywać, naśladować, współdziałać czy konkurować (czyj ulepiony z ryżu bałwanek będzie wyższy?!).

DANIMKI MINI
dla dzieci w wieku 2-2,5 roku (grupa I) oraz 2,5-3 lata (grupa II)
środa 10:00-11:00 (grupa I), piątek 10:00-11:00 (grupa II)
Cena: 15 zł /jedne zajęcia/

Zajęcia rozwojowe dla maluchów. Umuzykalnianie, rozwijanie, ciapanie i spontaniczna zabawa.

DANIMKI EKO LOKO
dla dzieci w wieku 5-9 lat
piątek 14:00-15:00
Cena: 15 zł /jedne zajęcia/

Coś z niczego to mało powiedziane! Zapraszamy na zajęcia nie tylko z recyklingu. Z nami dowiecie się, co można stworzyć z rzeczy już właściwie nikomu niepotrzebnych.

DANUMBA KIDS
dla dzieci od 6 lat
poniedziałek 15:00-16:00 lub środa 15:00-16:00
Cena: 10 zł /jednej zajęcia/

Taneczne szaleństwo przeprowadzone w jedyny i wyjątkowy sposób. Na super zabawę zapraszamy wszystkich, którzy mają nogi 😉

TANIEC KIDS
dla dzieci od 6 lat
wtorek 15:00-16:00
Cena: 10 zł /jedne zajęcia/

Kto ma nogi niech wstaje i tańczy. To jedyna okazja by nauczyć się władać dolnymi częściami ciała 🙂

BARWNE INSPIRACJE
dla dzieci w wieku 6-9 lat
środa 14:00-16:00
Cena: 20 zł /jedne zajęcia/

Zapraszamy na kolorową przygodę! Pobudzimy Cię do twórczego działania, rozwijania kreatywności i fantazji. Pomysłowość i szukanie inspiracji to główne cele zajęć plastycznych, które pobudzą naszych milusińskich do tworzenia niezwykłych rękodzieł:) W trakcie naszych warsztatów uczestnicy poznają tajniki rysunku, malarstwa czy dekoracji.

Zapraszamy do kontaktu
509 802 817 | info@danimatoring.pl