Warsztaty dla dzieci

OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem zajęć stałych dla dzieci, obowiązującym od 15 września 2019 r.  Obejmuje on nowe warsztaty oraz formy zajęć dobrze już znane. Wszystkie zajęcia odbywają się w sali Danimatoring na osiedlu Armii Krajowej 131a w Poznaniu. Aktualnie prowadzimy nabór do wszystkich grup. Udział w pierwszych zajęciach wynosi 50% ceny. Jeśli chcą Państwo uczęszczać regularnie na zajęcia, mieć pewne miejsce w grupie i skorzystać ze zniżki, wówczas polecamy zakup karnetu na 4 spotkania (do wykorzystania w przeciągu 5 tygodni).

Zapisy: 509 802 817, info@danimatoring.pl

 

SENSOLUDKI – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat

wtorek 10:00-11:00 (prowadzący: Danka)

środa 11:00-12:00

czwartek 16:00-17:00 (prowadzący: Dominika)

cena: pierwsze zajęcia 15 zł, kolejne zajęcia 30 zł, karnet 100 zł (4 spotkania)

Spotkania złożone są z dwóch 30-minutowych części. Pierwsza część to zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane i animowane przez naszą prowadzącą. Druga to czas na swobodną zabawę. W zależności od pogody przebywamy w naszej sali lub na dworze w jej sąsiedztwie, zawsze chroniąc się przed słońcem w cieniu drzew. Zajęcia są dla maluszków okazją do eksperymentowania z różnymi materiałami i substancjami, co sprzyja brudzeniu się i moczeniu (dzieci kochają wodę, szczególnie w upały). Bardzo prosimy o zabranie ubrania na przebranie dla dziecka, jak i rodzica.

LOGORYTMIKA – zajęcia dla dzieci wieku od 3 do 5 lat

środa 18:15-19:15

cena: pierwsze zajęcia 25 zł, kolejne zajęcia 50 zł, karnet 180 zł (4 spotkania)

Podczas LOGORYTMIKI dzieci:

🚀 przeniosą się w świat muzyki, plastyki i logopedii,
🥁 rozwiną poczucie rytmu,
🎼 będą miały przestrzeń na własną twórczość muzyczną,
🗣 poprzez różnorodność działań rozwiną swój aparat artykulacyjny,
🎨 stworzą własne dzieła sztuki i poczują się jak prawdziwi artyści,
🎠 będą twórczo się bawić i działać.

Zajęcia prowadzi Natalia Martenka – pedagog i logopeda, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; autorka oraz współautorka artykułów i publikacji dla pedagogów, logopedów, psychologów i terapeutów zajęciowych m.in. „Sensoryczne pory roku w kreatywności dziecka”, „Podróż do jesiennej krainy dźwięków”; instruktor rytmiki; Animator Czasu Wolnego; trener I stopnia Sensoplastyka oraz Członek Zwyczajny Stowarzyszenia KLANZA Oddział w Poznaniu.

BAJECZNI ARTYŚCI – warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

wtorek 17:00-18:30

cena: pierwsze zajęcia 15 zł, kolejne zajęcia 30 zł, karnet 108 zł (4 spotkania)

Głównym celem zajęć jest praca z wyobraźnią oraz doskonalenie umiejętności manualnych. Inspiracją do każdego warsztatu będzie treść znanej bajki. Razem z Małym Księciem będziemy tworzyć planety, wykorzystując do tego różne formy plastyczne od wyklejania po malowanie stopami. Król lew podpowie nam wzory, jakie umieścimy na etno-torbach. Elsa z Krainy Lodu pomoże nam wyczarować śnieżne slimy, a świat meduz powstanie z parasolek i folii. Na zajęciach towarzyszyć nam będą różne techniki m.in. filcowanie (tak powstaną maskotki) oraz materiały, także wtórne i codziennego użytku (rolki po papierze to idealny materiał na lornetkę, a z nakrętek może powstać niebanalny naszyjnik).

Warsztaty poprowadzi Noemi – poznajcie ją!
Jestem Noemi i lubię pobudzać wyobraźnię na różnych płaszczyznach, najlepiej czuję się w towarzystwie płótna, kredek, farb i pędzelków. Odkrywam i szukam inspiracji. Praca z dziećmi wyzwala we mnie wulkan energii, dzięki temu wspólnie tworzymy niezapomniane dzieła.

NAUKA JĘZYKA JAPOŃSKIEGO dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

poniedziałek 17:00-17:45

cena: pierwsze zajęcia 12,5 zł, kolejne zajęcia 25 zł, karnet 88 zł (4 spotkania)

Podczas zajęć postaramy się także zrozumieć zwyczaje i posmakować kultury Japonii 🥢⛩🗾 Przyjrzymy się mandze oraz anime Poznamy hello kity i spróbujemy obejrzeć w oryginale Naruto lub Pokemony.

Warsztaty poprowadzi Mirella – poznajcie ją!
Jestem studentką 5. roku etnolingwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracą z dziećmi zajmuje się od wielu lat. Początkowo na różnego rodzajach animacjach, a później nauczając języków. Przez pewien czas studiowałam na uniwersytecie w Kioto i odbyłam miesięczna podróż po Japonii.

ZUMBA® Kids dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

czwartek 14:30-15:15

cena: pierwsze zajęcia 10 zł, kolejne zajęcia 20 zł, karnet 72 zł (4 spotkania)

Danimatoring i Szalejdoskop zapraszają dzieci na szaloną zabawę z Zumba® Kids 🤸‍♀️