Warsztaty dla dzieci

OFERTA

Ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie prowadzone przez nas warsztaty zostały zawieszone do odwołania. Jednocześnie informujemy, że ważność zakupionych i niewykorzystanych karnetów zostaje wydłużona. Będzie można z nich skorzystać po wznowieniu zajęć.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym grafikiem zajęć stałych dla dzieci, obowiązującym od lutego 2020 r.  Obejmuje on nowe warsztaty oraz formy zajęć dobrze już znane. Wszystkie zajęcia odbywają się w sali Danimatoring na osiedlu Armii Krajowej 131a w Poznaniu. Aktualnie prowadzimy nabór do wszystkich grup. Udział w pierwszych zajęciach wynosi 50% ceny. Jeśli chcą Państwo uczęszczać regularnie na zajęcia, mieć pewne miejsce w grupie i skorzystać ze zniżki, wówczas polecamy zakup karnetu na 4 spotkania (do wykorzystania w przeciągu 5 tygodni).

Zapisy: 509 802 817, info@danimatoring.pl

 

SENSOLUDKI – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat

wtorek 10:00-11:00 / środa 11:00-12:00 / czwartek 16:00-17:00

cena: pierwsze zajęcia 15 zł, kolejne zajęcia 30 zł, karnet 100 zł (4 spotkania)

Spotkania złożone są z dwóch 30-minutowych części. Pierwsza część to zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane i animowane przez naszą prowadzącą. Druga to czas na swobodną zabawę. W zależności od pogody przebywamy w naszej sali lub na dworze w jej sąsiedztwie, zawsze chroniąc się przed słońcem w cieniu drzew. Zajęcia są dla maluszków okazją do eksperymentowania z różnymi materiałami i substancjami, co sprzyja brudzeniu się i moczeniu (dzieci kochają wodę, szczególnie w upały). Bardzo prosimy o zabranie ubrania na przebranie dla dziecka, jak i rodzica.

 

SENSOMALUCHY – zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

czwartek 10:00-11:00

cena: pierwsze zajęcia 15 zł, kolejne zajęcia 30 zł, karnet 100 zł (4 spotkania)

Rozpoczęcie przedszkola to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka, ale także rodzica. W szczególności dotyczy to maluchów, które pierwsze trzy lata życia spędziły w domowym zaciszu pod opieką mamy, taty, babci, cioci lub niani. Aby dziecku jak najpłynniej udało się wejść w rytm życia przedszkolnego, zapraszamy do udziału w SensoMaluchach – zajęciach adaptacyjnych dla przyszłych przedszkolaków. Spotkania będą mieć charakter warsztatów ogólnorozwojowych z elementami muzyki, tańca, teatru oraz Sensoplastyka®.

Podczas zajęć maluchy:
– nauczą się zabawy i współpracy z innymi dziećmi
– poznają zasady panujące w grupie
– spróbują samodzielności w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci z rocznika 2017 oraz starsze, które rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem już we wrześniu tego roku.

Spotkania trwają godzinę i złożone są z 45-minutowych warsztatów, po których następuje kwadrans swobodnej zabawy.

Początkowo podczas warsztatów dzieciom będą towarzyszyć rodzice (bez aktywnego udziału w zajęciach!). Z czasem będziemy zachęcać opiekunów do opuszczenia sali i odpoczynku przy dobrej kawie w naszej przytulnej poczekalni.

 

KREATYWNE GORDONKI – zajęcia umuzykalniające dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat

poniedziałek 13:30-14:30

cena: pierwsze zajęcia 22,5 zł, kolejne zajęcia 45 zł, karnet 160 zł (4 spotkania)

Dzięki muzycznym zajęciom prowadzonym Metodą Gordona, dzieci poprzez różnorodność kreatywnych materiałów dydaktycznych, jak i proste melodie oraz rytmiczanki oparte na sylabach oraz słowach:
– rozwiną poczucie rytmu
– rozwiną słuch muzyczny
– nauczą się prawidłowo śpiewać
– nauczą się współpracy w grupie

Spotkania trwają godzinę i złożone są z 45-minutowych warsztatów umuzykalniających, po których następuje kwadrans swobodnej zabawy.

 

MUZYCZNA KREATYWKA – zajęcia umuzykalniające dla maluchów wieku od 6 miesięcy do 3 lat

środa 13:00-14:00

cena: pierwsze zajęcia 22,5 zł, kolejne zajęcia 45 zł, karnet 160 zł (4 spotkania)

Podczas warsztatów Twoje dziecko:
– rozwinie poczucie rytmu
– nauczy się prostych muzycznych zabaw z wykorzystaniem różnorodnych materiałów
– rozwinie wyobraźnię twórczą
– poprzez ruch pozna w jaki sposób łączyć muzyczną zabawę z działaniami plastycznymi i logopedycznymi
– rozwinie się wszechstronnie współpracując z grupą rówieśników

Spotkania trwają godzinę i złożone są z 45-minutowych warsztatów umuzykalniających, po których następuje kwadrans swobodnej zabawy.

 

ZUMBA® Kids dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat z mamami

czwartek 14:30-15:15

cena (para mama+dziecko): pierwsze zajęcia 15 zł, kolejne zajęcia 30 zł, karnet 100 zł (4 spotkania)

 

NAUKA JĘZYKA JAPOŃSKIEGO dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

poniedziałek 17:30-18:15

cena: pierwsze zajęcia 12,5 zł, kolejne zajęcia 25 zł, karnet 88 zł (4 spotkania)

Podczas zajęć postaramy się także zrozumieć zwyczaje i posmakować kultury Japonii ?⛩? Przyjrzymy się mandze oraz anime Poznamy hello kity i spróbujemy obejrzeć w oryginale Naruto lub Pokemony.

Warsztaty poprowadzi Mirella – poznajcie ją!
Jestem studentką 5. roku etnolingwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracą z dziećmi zajmuje się od wielu lat. Początkowo na różnego rodzajach animacjach, a później nauczając języków. Przez pewien czas studiowałam na uniwersytecie w Kioto i odbyłam miesięczna podróż po Japonii.