10 pomysłów na kreatywne urodziny dla dzieci

10 Pomysłów Na Kreatywne Urodziny Dla Dzieci zdjęcie nr 1

Dzieci czekają na urodziny przez cały rok, odliczają miesiące i dni do ich nadejścia. Każde dziecko marzy o tym, aby były wyjątkowe i niezapomniane. Rodzice również pragną, aby ten dzień był pełen radości i uśmiechu, ale myślą również o tym, aby czas ten był spędzony kreatywnie i wartościowo. Idealnym rozwiązaniem jest współpraca z animatorami czasu wolnego, którzy w swojej ofercie posiadają wiele niezwykłych scenariuszy i atrakcji. Można wybrać się w przygodę zgodną z zainteresowaniami dziecka i jednocześnie kreatywnie się bawić.

Piracka przygoda czy świat czarodziejstwa i magii?

Animatorzy czasu wolnego posiadają w swojej ofercie szeroki wybór scenariuszy urodzinek. Znajdzie się tam tematyka dla starszych i młodszych, dla dziewczynek i chłopców. Można wybrać się na poszukiwanie skarbu z piratami, rozwiązując wiele zagadek i wykonując zadania zręcznościowe. Inną opcją są urodzinki w świecie Minecrafta. Każdy chłopiec z radością stworzy i ozdobi własną postać lub domek z minecraftowych klocków. A może coś dla dziewczynek? Świetnym rozwiązaniem są urodzinki pt. „Trollologia, czyli bajka o trollach”. Na dziewczynki czeka wiele kreatywnych zabaw w kolorowym świecie trolli i z pewnością pojawi się tam brokat. Dla starszych dziewczynek proponujemy odkrycie „Jak zostać modelką”. Nauka makijażu i przebieranie w rozmaite kreacje – dziewczyny to kochają. A dla najmłodszych dzieci idealnie sprawdzi się Myszka Mickey i przyjaciele. Razem z bajkowymi towarzyszami, dzieci będą świetnie się bawić, zwłaszcza gdy staną przed nimi kreatywne zadania. Dla fanów Smerfów również nie zabraknie atrakcji. Będą mogli odwiedzić wioskę Smerfów i przeżyć z nimi niesamowitą przygodę.

Animatorzy czasu wolnego

Organizację urodzin dla dzieci warto zostawić profesjonalnej firmie animacyjnej

Wyjątkowe występy i warsztaty

Oprócz wielu scenariuszy urodzinek, animatorzy posiadają również niezwykłe atrakcje pełne magii lub wręcz przeciwnie – nauki. Na urodzinki dziecka można zaprosić magika z pokazem wesołej iluzji. Dzieci z pewnością będą zachwycone, a może niektóre z nich zapragną zostać iluzjonistą. Kolejnym pomysłem na kreatywnie spędzony czas jest obejrzenie przedstawienia teatralnego przygotowanego przez animatorów. Fantastyczne stroje, piękne dekoracje i ciekawe historie na pewno zrobią wrażenie na dzieciach i zachęcą do wystawienia własnego przedstawienia. Było trochę magii to teraz czas na świat nauki. Dzieci uwielbiają eksperymenty naukowe i gdy mogą je odtworzyć. Świetnym rozwiązaniem będzie laboratorium doświadczalne i pokaz eksperymentów. Oczywiście po zakończonym pokazie dzieci będą mogły same spróbować swoich sił w laboratorium świetnie się przy tym bawiąc. Inną opcją na zabawę w łączenie składników jest warsztat slime, czyli tworzenie tak zwanego glutka. Animator nauczy dzieci jak własnoręcznie go zrobić i nadać mu wymarzony kolor.

Kreatywne urodzinki mojego dziecka

Oczywiście animatorzy posiadają w ofercie o wiele więcej scenariuszy i atrakcji w zależności od upodobań i wieku dzieci. Oferty urodzinowe są niezwykle elastyczne i animatorzy zawsze dopasowują je do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli planujemy wyprawić dziecku niezapomniane i kreatywne urodzinki, warto się najpierw zastanowić jakie są jego zainteresowania, czy woli świat magii czy nauki, zabawy ruchowe czy statyczne. Następnie należy omówić wszystko z animatorem, który doradzi jakie scenariusze i atrakcje sprawdzą się najlepiej na urodzinkach dziecka. To animatorzy zajmują się organizacją i przeprowadzeniem całości imprezy urodzinowej, dlatego nie musimy się niczym martwić i możemy poświęcić cały ten czas dziecku.

wypożyczalnia maskotek

Animatorzy w przebraniu nadadzą urodzinom odpowiednią tematykę