Animator z pasją poszukiwany!

Animator Z Pasją Poszukiwany! - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1

Praca szuka człowieka!
Z przyjemnością poszerzymy nasz zespół o nowych animatorów z pasją.
Zadania animatora:
prowadzenie animacji urodzinowych, animacji podczas uroczystości rodzinnych (komunie, wesela) oraz animacji dla grup przedszkolnych i szkolnych (baliki), a także praca na festynach i eventach dla dzieci.
Szukamy:
osób otwartych, energicznych, pomysłowych i dobrze zorganizowanych, z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Hasłem przewodnim firmy jest „przygoda z fabułą” stąd mile widziane osoby z zacięciem aktorskim, gotowych do pracy w przebraniu!
Charakter pracy:
głównie wyjazdowy (mile widziane prawo jazdy) na terenie Poznania oraz okolicznych gmin. Posiadamy także swoją salę w Poznaniu (Rataje, os. Armii Krajowej), w której odbywają się głównie imprezy urodzinowe dla dzieci oraz warsztaty.
Forma współpracy:
Praca na umowę zlecenie o charakterze dorywczym zależnym od liczby zleceń. Istnieje możliwość nawiązania współpracy z osobami o różnej dyspozycyjności czasowej (np. tylko w weekendy). Zarobki od 40 zł za godzinę.
Dołącz do zespołu!
Jeśli to praca właśnie dla Ciebie, zadzwoń (tel. 509 802 817) lub napisz (info@danimatoring.pl) – chętnie porozmawiamy o szczegółach.
www. danimatoring.pl
FB: facebook.com/danimatoring
Instagram: @danimatoring