Dzień Chłopca z animacjami

Dzień Chłopca Z Animacjami - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1

Dzień Chłopca to jedno z ważnych świąt obchodzonych na całym świecie. Czekają na nie szczególnie dzieci. Dzień wypełniony zabawą, prezentami i innymi atrakcjami to niemalże drugi Dzień Dziecka. Obchodzony jest we wrześniu i wiążą się z tym dwie główne zalety. Po pierwsze, temperatura zewnętrzna jest na tyle wysoka, że można zorganizować atrakcje na świeżym powietrzu. A po drugie, wydarzenie to odbywa się na początku roku szkolnego, co pozwala na integrację chłopców w grupie przedszkolnej lub szkolnej. Dzięki temu jest to prawdziwe Święto Chłopaków.

Świat oczami chłopca

Młodzi chłopcy są niezwykle ciekawi świata. Lubią eksplorować go na różne sposoby, czasem nawet takie, które niekoniecznie podobają się rodzicom. Myślą nieszablonowy, lubią przekraczać własne granice i zdobywać nowe umiejętności. Są niezwykle żywi, uwielbiają zabawy ruchowe, szczególnie te na świeżym powietrzu. Wspinanie, bieganie, sporty kontaktowe i rywalizacja towarzyszą im od najmłodszych lat. Jeśli chodzi o zajęcia statyczne, to zdecydowanie przeważają zabawy konstrukcyjne, czyli wszelkie budowanie z klocków, robotyka, zabawy w warsztat samochodowy i inne. Trzeba stwierdzić fakt, że chłopcy najlepiej dogadują się z innymi chłopcami. Mają wspólne zainteresowania, preferują podobne rodzaje zabaw, mają charakterystyczne dla nich poczucie humoru i emanują zbliżoną energią. Aby zapewnić im niezapomniane wrażenia w Dzień Chłopca, warto postawić na wspólne zabawy dedykowane specjalnie dla nich. Przestrzeń, w której będą mogli być w pełni sobą i doświadczyć animacji przygotowanych specjalnie dla nich będzie rewelacyjną sprawą.

Zabawa z rówieśnikami

Dla chłopców, zabawa z rówieśnikami jest niezwykle ważna. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zabawy ruchowe. Jest to czas zawiązywania przyjaźni, próbowania swoich sił podczas rywalizacji i po prostu świetnej zabawy. Integracja w grupie chłopców jest szczególnie istotna na początku roku szkolnego w nowej grupie przedszkolnej lub klasie szkolnej. Bardzo dobrze się składa, że Dzień Chłopca przypada 30 września. Jest bowiem świetną okazją do poznania się bliżej i zdobycia nowych kolegów. Animatorzy zabaw dla dzieci posiadają w swojej ofercie wiele zabaw integracyjnych i ruchowych. Można wybrać specjalny scenariusz z animacjami sportowymi lub militarnymi. Pierwsze z nich to wyścigi w rzędach, konkurencje sportowe z nutką rywalizacji i mnóstwo świetnej zabawy. Natomiast militarium to zabawa połączona z treningiem wojskowym. Musztra, podchody i inne atrakcje nadają niepowtarzalnego, chłopięcego charakteru imprezie. Oczywiście wszystko to z przymrużeniem oka i dostosowaniem do wieku uczestników. Zabawa gdzie wstęp mają tylko chłopcy nie zdarza się zbyt często i na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

Ulubione motywy chłopięce

Warto, aby chłopcom w tym wyjątkowym dniu towarzyszyły ich ulubione postaci z bajek czy gier. Dzięki nim można zorganizować imprezę tematyczną i animacje zgodne z zainteresowaniami uczestników. Najmłodsze dzieci preferują obecnie takie bajki jak: Psi Patrol czy Minionki. Można zatem wynająć usługi animatora przebranego za Chase’a lub jednego z Minionków. Z pewnością zapewni on niezapomniane przeżycia i pełne wrażeń przygody. Starsi chłopcy bez wątpienia wybiorą imprezę w stylu Minecrafta lub Gwiezdnych Wojen. Warto zapytać o możliwość zorganizowania animacji o tej tematyce, zwłaszcza że jest ona dość popularna w ofercie urodzinowej. Motywy, które nadają się na imprezę w każdej grupie wiekowej to na przykład: Piraci, Dinozaury czy Superbohaterowie (Spiderman, Batman, Superman). Są one ponadczasowe i ucieszą każdego chłopca żądnego przygód. Animatorzy posiadają wiele rekwizytów, dekoracji i strojów związanych z podanymi motywami chłopięcymi. Oferują również animacje przenoszące uczestników wprost do świata wybranych bajek czy gier. Warto zorientować się wcześniej jaka tematyka króluje wśród grupy chłopców. Jeśli natomiast decyzja okaże się zbyt trudna, animatorzy z pewnością posłużą radą i dopasują scenariusz imprezy do zgromadzonych uczestników.