Ulubione postacie na animacje urodzinowe

Ulubione Postacie Na Animacje Dla Dzieci - Top 5 zdjęcie nr 1

Każde dziecko marzy o niezapomnianych, pełnych wrażeń urodzinach, a każdy rodzic pragnie uszczęśliwić swoje dziecko, zwłaszcza w tym szczególnym dniu. Świetnym rozwiązaniem jest współpraca z animatorami czasu wolnego i zorganizowanie urodzinek poprowadzonych przez ulubioną postać bajkową naszej pociechy. Postaramy się wyłonić 5 najpopularniejszych postaci bajkowych prowadzących animacje urodzinowe. Skupimy się na uniwersalnych rozwiązaniach, które są uwielbiane przez dzieciaki niezależnie od daty premiery pierwszych części czy odcinków bajki.

Bohaterowie bajek dla najmłodszych

Ulubioną bajką najmłodszych chłopców już od kilku lat jest „Psi Patrol„. Bajka o bohaterskich psach, które używając swoich niezwykłych zdolności i technologii, pomagają wszystkim potrzebującym. Najbardziej popularną postacią tej serii jest Chase, pies-policjant. Ubrany jest w niebieski strój i policyjną czapkę, a jego pojazdem jest specjalny, niebieski radiowóz. Chłopcy mogą w trakcie urodzin przeżyć z nim jedną z przygód jakie do tej pory oglądali na ekranie. Na pewno zrobi to na nich duże wrażenie i wywoła wiele radości. Jeśli chodzi o dziewczynki to jedną z ulubionych bajek jest kolorowa animacja „Trolle„. Jest to film animowany o uroczych, kolorowych trollach. Głównymi bohaterami są księżniczka Poppy i Mruk, który w trakcie ich przygód odnajduje własne szczęście. To właśnie Mruk może pokazać dzieciom jak odnaleźć szczęście i świetnie się bawić podczas urodzinowego przyjęcia. Dziewczynki z pewnością spędzą cudowny czas i długo nie zapomną tego dnia.

animator jako chase z psiego patrolu

Animator przebrany za Chase’a – psa-policjanta z „Psiego Patrolu” – to świetny pomysł na urodzinowego gościa niespodziankę

Postaci bajkowe dla nieco starszych

Starsze dziewczynki uwielbiają wszystkie królowe i księżniczki. Niezależnie od tego, którą wybierzemy na pewno będą świetnie się bawić. W ostatni czasie najpopularniejsza jest królowa Elza z bajki „Kraina Lodu” i to właśnie ją polecamy do prowadzenia urodzinek marzeń. Jest to niezwykła dziewczyna z magiczną mocą pozwalającą zamrażać, tworzyć śnieg i lód przybierający piękne formy. Ma piękne włosy w kolorze platynowego blondu i długą, lodową suknię. Animatorka odgrywająca tą postać może zabrać dziewczynki w niezapomnianą przygodę pełną magii i lodu. Na pewno będą zachwycone. Chłopcy natomiast uwielbiają przygody i gdy dużo się dzieje. Idealnym rozwiązaniem będzie zaproszenie na urodzinki Minionka, który będzie ich towarzyszem i poprowadzi wiele ciekawych animacji. Minionki po raz pierwszy ukazały się w 2010 roku w filmie „Jak ukraść księżyc„. Od tamtej pory ich popularność nie maleje, są znane przez wszystkie dzieci, w szczególności chłopców. Dzieci będą zachwycone urodzinkami pełnymi zadań zręcznościowych i śmiesznych minionkowych zabaw.

animator minionek

Animator przebrany za Minionka

Postać z bajki dla każdego

A co jeśli nie wiemy jaką postać z bajki lubi nasze dziecko lub ma niestandardowe upodobania? Spokojnie, idealnym rozwiązaniem jest zaproszenie uniwersalnej postaci, którą znają i uwielbiają wszyscy, czyli Myszka Mickey. Jej chyba nie trzeba dłużej przedstawiać. Najbardziej znana postać bajkowa, która przeżywa wiele przygód ze swoimi przyjaciółmi i na jedną z nich może zabrać również nasze dziecko. Większość animatorów czasu wolnego posiada ją w ofercie i jest lubiana zarówno przez chłopców jak i dziewczynki. Na pewno będzie świetnym wyborem urodzinowym dla dzieci.

animatorzy przebrani za postacie z bajek

Animatorzy na urodziny w 6 magicznych odsłonach