URODZINOWY PACZUCH

Urodzinowy Paczuch - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1

W szeregi naszych animatorów wdarł się przebojem PACZUCH. I to nie jeden! Chętnie Cię odwiedzi i pomoże w organizacji niezapomnianej imprezy urodzinowej.

Dla kogo jest PACZUCH?

Dla wszystkich rodziców, którzy czują w sobie animacyjną moc i gotowi są do samodzielnego poprowadzenia urodzin swojego dziecka, a brakuje im tylko jednego – sprzętu animacyjnego i kilku podpowiedzi, jak go wykorzystać.

Co zawiera PACZUCH?

Paczuchy są tak naprawdę trzy – dla Malucha, dla Starszak i dla Juniora. Każdy ma inną zawartość, która zależy od wieku jubilata i jego gości. W Paczuchu znajdziecie między innymi chusty i tunele animacyjne, piniaty, linę do przeciągania, słomki konstrukcyjne, pompony.

Jak długo będę gościć PACZUCHA?

Paczuchy wpadają do Was na trzy doby – odbieracie je w piątek, oddajecie w poniedziałek. Macie czas żeby się z nimi zapoznać albo wspólnie rozkręcić nawet trzy imprezy.

Chcecie wiedzieć więcej?

Dzwońcie – 509 802 817

Piszcie – info@danimatoring.pl

Urodzinowy Paczuch - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2   Urodzinowy Paczuch - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3 Urodzinowy Paczuch - Danimatoring.pl zdjęcie nr 4   Urodzinowy Paczuch - Danimatoring.pl zdjęcie nr 5