Urodziny z klaunem – wynajem animatora w stroju klauna

Urodziny Z Klaunem | Danimatoring.pl zdjęcie nr 1

Klaun na urodzinach dziecka to sprawdzony sposób na świetną zabawę dla najmłodszych. Animator przebrany w kolorowy kostium bez wątpienia sprawi, że każdy Maluch będzie znakomicie bawił się na imprezie i długo nie zapomni tego dnia. Malowanie twarzy, sztuczki magiczne, skręcanie zwierzątek z baloników – to tylko niektóre z atrakcji, które mogą uszczęśliwić Twoje dziecko w tym wyjątkowym dniu!

Jeśli zastanawiasz się nad zatrudnieniem animatora dziecięcego dobrze trafiłeś! W niniejszym artykule przedstawimy zalety urządzenia urodzin z klaunem, wyjaśnimy czym zajmuje się klaun na przyjęciu oraz podpowiemy gdzie i w jakiej cenie można wynająć animatorów-klaunów. Mamy nadzieję, że lektura tekstu będzie dla Ciebie pomocna!

Urodziny z klaunem – nie tak strasznie jak się wydaje!

Dzień urodzin to wyjątkowy czas dla każdego dziecka. Tort, spotkanie ze znajomymi, prezenty, baloniki… Na wszystkie te elementy niecierpliwie czekają dzieci odliczając dni do swoich urodzin. Jeśli jednak chcesz, aby Twoja Pociecha poczuła się naprawdę doceniona zatrudnij na jej przyjęcie urodzinowe animatora – klauna! Urodziny z klaunem to sprawdzony sposób na to, aby wywołać uśmiech na twarzy swojego dziecka i zaproszonych przez niego gości. Co więcej, w zależności od ustalonego z animatorem dziecięcym programu artystycznego, urodziny z klaunem mogą być wspaniałą okazją ku temu, aby zachęcić dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. Gry z chustą animacyjną Klanza, dmuchana zjeżdżalnia, puszczanie baniek mydlanych – to tylko niektóre sposoby na to, aby zmotywować dzieci do aktywności fizycznej i zadbać o ich zdrowie!

Czym się zajmuje klaun na urodzinach dziecka?

Korzystając z pomocy fachowego i doświadczonego animatora dziecięcego możesz zorganizować przyjęcie urodzinowe, o którym marzy Twoje dziecko. Do popularnych atrakcji zapewnianych przez klauna na urodzinach należą:

  • przedstawienia sceniczne, pantomimy, występy komediowe, pokazy iluzjoniczne;
  • pokaz balonów i tworzenie z nich zabawnych zwierzątek, kwiatków, itp.
  • sztuczki magiczne;
  • malowanie twarzy, kolorowe i brokatowe tatuaże;
  • własnoręczne przygotowywanie waty cukrowej;
  • pachnące bańki mydlane XXL;
  • konkursy dla dzieci.

Ustalając program artystyczny z animatorem na urodziny warto skupić się na zainteresowaniach solenizanta tak, aby sprawić mu jak najwięcej radości.

Klaun na urodziny – cena

Organizując urodziny z klaunem warto skorzystać z pomocy doświadczonych animatorów dziecięcych, tak aby zapewnione przez nich atrakcje były dopasowane do wieku i zainteresowań dzieci. Dlatego też nie warto decydować się na wynajęcie klauna na urodziny w najniższej, dostępnej na rynku cenie, ponieważ zamiast radości i ekscytacji na twarzach dzieci możemy ujrzeć rozczarowanie.

Koszt wynajęcia animatora na urodziny jest uzależniony od ilości dzieci, zaplanowanych atrakcji i miejsca, w którym ma odbyć się przyjęcie.

Jeśli interesuje Cie wynajem klauna na urodziny lub animatora w innym przebraniu napisz lub zadzwoń do nas!