Warsztaty dla dzieci – Poznań – Rataje

 OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć na rok szkolny 2022/2023.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej siedzibie na  os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu (Rataje)

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl
W treści wiadomości prosimy podać nazwę i termin zajęć, imię i wiek dziecka oraz numer telefonu.

Zapraszamy do kontaktu
504 400 485 | info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 1

CENNIK

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 2

 

OPISY ZAJĘĆ 2022/2023

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 3

SENSOLUDKI – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat

poniedziałek 10:00-11:00

Sensoludki łączą w sobie Sensoplastyka®, arteterapię oraz Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W trakcie warsztatów dzieci poznają nowe materiały i struktury, których mogą doświadczać wszystkimi zmysłami. Podczas zajęć dużo wąchają, dotykają, smakują, słuchają i oczywiście oglądają, świetnie się przy tym bawiąc. Każde spotkanie to także świetna okazja do integracji z rówieśnikami.

W warsztatach dzieci uczestniczą wspólnie z rodzicami. Spotkania złożone są z dwóch około 30-minutowych części. Pierwsza część to zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane i animowane przez naszą prowadzącą. Druga to czas swobodnej zabawy. W zależności od pogody przebywamy w naszej sali lub na dworze w jej sąsiedztwie, zawsze chroniąc się przed słońcem w cieniu drzew. Zajęcia są dla maluszków okazją do eksperymentowania z różnymi substancjami, co sprzyja brudzeniu się i moczeniu. Bardzo prosimy o zabranie ubrania na przebranie dla dziecka oraz rodzica.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 4

SENSOLUDKI prowadzi Danka
– licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids i Zumba Gold, animatorka, iluzjonistka i założycielka Danimatoring. Zumbini odnalazłam podczas nieustającego poszukiwania nowych szlaków przygód dla dzieci.

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 5

ZUMBINI – muzykowanie & taniec & angielski dla Maluchów od 6 miesięcy do 3 lat

czwartek 10:00-10:45

Pierwsze w Wielkopolsce zajęcia ZUMBIN!

ZUMBINI to niezapomniane doświadczenie muzyczno-rychowe. Zajęcia zapewniają kontakt z muzyką poprzez taniec, śpiew oraz grę na instrumentach. Spotkaniom towarzyszą wesołe i oryginalne piosenki w języku angielskim. Dobra zabawa na zajęciach jest motorem do naturalnego rozwoju umiejętności poznawczych, społecznych, fizycznych i emocjonalnych Maluchów. Opiekunowie obecni na spotkaniach aktywnie biorą w nich udział – wspólnie z dziećmi śpiewają, grają i tańczą.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 6

ZUMBINI prowadzi Danka
– licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids i Zumba Gold, animatorka, iluzjonistka i założycielka Danimatoring. Zumbini odnalazłam podczas nieustającego poszukiwania nowych szlaków przygód dla dzieci.

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 7

ADAPTUSIE – zajęcia adaptacyjne przygotowujące do roli przedszkolaka dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat

wtorek 16:30-17:30 – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Rozpoczęcie przedszkola to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka, ale także rodzica. W szczególności dotyczy to maluchów, które pierwsze trzy lata życia spędziły w domowym zaciszu pod opieką mamy, taty, babci, cioci lub niani. Aby dziecku jak najpłynniej udało się wejść w rytm życia przedszkolnego, zapraszamy do udziału w Adaptusiach – zajęciach adaptacyjnych dla przyszłych przedszkolaków. Spotkania będą mieć charakter warsztatów ogólnorozwojowych z elementami muzyki, tańca, teatru oraz Sensoplastyka®.

Podczas zajęć maluchy:
– nauczą się zabawy i współpracy z innymi dziećmi
– poznają zasady panujące w grupie
– spróbują samodzielności w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, które rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem we wrześniu 2023 roku.

Początkowo podczas warsztatów dzieciom będą towarzyszyć rodzice (bez aktywnego udziału w zajęciach!). Z czasem będziemy zachęcać opiekunów do opuszczenia sali i odpoczynku przy dobrej kawie w naszej przytulnej poczekalni.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 8

ADAPTUSIE prowadzi Aneta

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku „Pedagogika”, specjalność „Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna”. W zawodzie pracuje już 8 lat. Cechuje mnie kreatywność, energia i zapał do pracy, cierpliwość oraz zaangażowanie. Od zawsze moją pasją była praca z dziećmi, pogłębiałam swoją wiedzę, umiejętności dydaktyczne oraz wychowawcze, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W swojej pracy zawodowej starałam się podążać za myślą starożytnego chińskiego filozofa Konfucjusza, która moim zdaniem jest kluczem do sukcesu każdego dziecka: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. W zabawach z dziećmi staram się „przemycać” język angielski.

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 9

BALET – warsztaty taneczne dla przedszkolaków

czwartek 15:00-15:45

Zajęcia baletowe dla najmłodszych prowadzone w formie zabawy, pozwalającej na poznanie zasad i elementów tańca klasycznego. Rozpoczynamy od ćwiczeń rozgrzewających i rozciągających na podłodze, przy których zaczynamy poznawać podstawową terminologię baletową. Następnie wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne i koordynacyjne na stojąco, wykorzystując całą przestrzeń sali, a punktem kulminacyjnym są skoki. Każdą lekcję kończymy kreatywną taneczną zabawą opartą o improwizację i wykorzystanie poznanych już elementów baletu, które z czasem utworzą układy choreograficzne. Każdym zajęciom towarzyszy muzyka, która pozwala kształtować wrażliwość dzieci.

Strój: wygodne, nie ograniczające ruchów ubranie np. legginsy, sukienka oraz skarpetki antypoślizgowe lub baletki.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 10

BALET prowadzi Daria

Od zawsze byłam ruchliwym dzieckiem, dlatego rodzice postanowili wysłać mnie do szkoły baletowej, którą ukończyłam w 2014 roku z dyplomem tancerki zawodowej. Od 11. roku życia związana jestem z Operą Poznańską, w której pracuję do dziś. Miałam przyjemność uczyć się od najwybitniejszych choreografów i tancerzy z całego świata oraz tańczyć na scenach teatrów polskich, jak i zagranicznych. Obecnie można oglądać mnie na deskach Opery w spektaklach takich jak: „Kopciuszek”, „Dziadek do orzechów” czy „Jezioro Łabędzie”. 

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl