Warsztaty dla dzieci – Poznań – Rataje

 OFERTA

Wakacje w sali Danimatoring!
W lipcu i sierpniu 2022 r. zapraszamy na cykliczne warsztaty dla maluchów (Sensoludki i Adaptusie) oraz warsztaty tematyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat organizowane w formie tygodniowych turnusów. Dysponujemy również licznymi wolnymi terminami na organizację urodzin tematycznych.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 1


 

Plan zajęć na rok szkolny 2021/2022 obowiązuje od poniedziałku 13 września 2021 r. do 24 czerwca 2022 r.

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej siedzibie na  os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu (Rataje)

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl
W treści wiadomości prosimy podać nazwę i termin zajęć oraz imię i wiek dziecka.

Zapraszamy do kontaktu
504 400 485 | info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 2

 

CENNIK

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 3

 

 

OPISY ZAJĘĆ 2021/2022

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 4

ZUMBINI – muzykowanie & taniec & angielski dla Maluchów od 10 miesięcy do 3 lat

wtorek 10:45-11:30

Pierwsze w Wielkopolsce zajęcia ZUMBIN!

ZUMBINI to niezapomniane doświadczenie muzyczno-rychowe. Zajęcia zapewniają kontakt z muzyką poprzez taniec, śpiew oraz grę na instrumentach. Spotkaniom towarzyszą wesołe i oryginalne piosenki w języku angielskim. Dobra zabawa na zajęciach jest motorem do naturalnego rozwoju umiejętności poznawczych, społecznych, fizycznych i emocjonalnych Maluchów. Opiekunowie obecni na spotkaniach aktywnie biorą w nich udział – wspólnie z dziećmi śpiewają, grają i tańczą.

Pierwsze zajęcia pokazowe w cenie 10 zł/para (dziecko+rodzic) już we wtorek 5 kwietnia o godzinie 10:45.

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 5

ZUMBINI prowadzi Danka
– licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids i Zumba Gold, animatorka, iluzjonistka i założycielka Danimatoring. Zumbini odnalazłam podczas nieustającego poszukiwania nowych szlaków przygód dla dzieci.

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 6

SENSOLUDKI – zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów w wieku od 6 miesięcy do 3 lat

środa 10:00-11:00 | czwartek 10:00-11:00

Sensoludki łączą w sobie Sensoplastyka®, arteterapię oraz Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W trakcie warsztatów dzieci poznają nowe materiały i struktury, których mogą doświadczać wszystkimi zmysłami. Podczas zajęć dużo wąchają, dotykają, smakują, słuchają i oczywiście oglądają, świetnie się przy tym bawiąc. Każde spotkanie to także świetna okazja do integracji z rówieśnikami.

W warsztatach dzieci uczestniczą wspólnie z rodzicami. Spotkania złożone są z dwóch około 30-minutowych części. Pierwsza część to zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane i animowane przez naszą prowadzącą. Druga to czas swobodnej zabawy. W zależności od pogody przebywamy w naszej sali lub na dworze w jej sąsiedztwie, zawsze chroniąc się przed słońcem w cieniu drzew. Zajęcia są dla maluszków okazją do eksperymentowania z różnymi substancjami, co sprzyja brudzeniu się i moczeniu. Bardzo prosimy o zabranie ubrania na przebranie dla dziecka oraz rodzica.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 7

SENSOLUDKI prowadzi Danka

„Kiedy się urodziłam śmiałam się od razu i tak mi zostało:) Jestem animatorką z wyboru, aktorką z przypadku, mamą z powołania i instruktorką Zumby (bo podobno każdy tańczyć umie). Od ponad 10 lat jestem kapitanem statku przygody zwanego Danimatoring!”

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 8

ADAPTUSIE – zajęcia adaptacyjne przygotowujące do roli przedszkolaka dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat

czwartek 16:45-17:45

Rozpoczęcie przedszkola to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka, ale także rodzica. W szczególności dotyczy to maluchów, które pierwsze trzy lata życia spędziły w domowym zaciszu pod opieką mamy, taty, babci, cioci lub niani. Aby dziecku jak najpłynniej udało się wejść w rytm życia przedszkolnego, zapraszamy do udziału w Adaptusiach – zajęciach adaptacyjnych dla przyszłych przedszkolaków. Spotkania będą mieć charakter warsztatów ogólnorozwojowych z elementami muzyki, tańca, teatru oraz Sensoplastyka®.

Podczas zajęć maluchy:
– nauczą się zabawy i współpracy z innymi dziećmi
– poznają zasady panujące w grupie
– spróbują samodzielności w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci z rocznika 2019 oraz starsze, które rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem we wrześniu 2022 roku.

Początkowo podczas warsztatów dzieciom będą towarzyszyć rodzice (bez aktywnego udziału w zajęciach!). Z czasem będziemy zachęcać opiekunów do opuszczenia sali i odpoczynku przy dobrej kawie w naszej przytulnej poczekalni.

 

Czwartkowe ADAPTUSIE prowadzi Kasia

Zawodowo psycholożka, pasjonatka pracy z dziećmi i rodzicami, nieustannie się rozwijająca i wzbogacająca swoją wiedzę,
prywatnie żona i mama nieco ponad rocznego synka, uwielbiająca aktywnie spędzać czas wolny .

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 9

SMYKO-MULTISENSORYKA® – warsztaty dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat

środa 17:30-18:30

Smyko-Multisensoryka® opiera się na stymulowaniu wszystkich (siedmiu!) zmysłów poprzez różnorodne aktywności i zabawy. Są to jedyne zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga i terapeutę integracji sensorycznej – Aleksandrę Charęzińską. Zajęcia mają stały plan dostosowywany do konkretnej grupy. Jest również czas na swobodną aktywność dzieci 🙂
W warsztatach dzieci uczestniczą wspólnie z rodzicami.

SMYKO-MULTISENSORYĘ® prowadzi Kasia

Zawodowo psycholożka, pasjonatka pracy z dziećmi i rodzicami, nieustannie się rozwijająca i wzbogacająca swoją wiedzę,
prywatnie żona i mama nieco ponad rocznego synka, uwielbiająca aktywnie spędzać czas wolny .

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 10

TWÓRCZE LUDKI – warsztaty artystyczne z elementami języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat

poniedziałek 17:00-18:00

„Twórcze ludki” to zajęcia z elementami języka angielskiego skierowane dla dzieci 2-5 letnich, wspierające ich holistyczny rozwój (społeczny, emocjonalny oraz poznawczy). Poprzez wspólne zabawy muzyczno-plastyczne, dzieci będą rozwijać swoją mowę (również w zakresie podstaw języka angielskiego), kreatywność, sprawność manualną, motorykę małą i dużą oraz umiejętność współpracy i zgodnej zabawy.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 11

TWÓRCZE LUDKI prowadzi Aneta

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku „Pedagogika”, specjalność „Edukacja elementarna i terapia pedagogiczna”. W zawodzie pracuje już 8 lat. Cechuje mnie kreatywność, energia i zapał do pracy, cierpliwość oraz zaangażowanie. Od zawsze moją pasją była praca z dziećmi, pogłębiałam swoją wiedzę, umiejętności dydaktyczne oraz wychowawcze, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W swojej pracy zawodowej starałam się podążać za myślą starożytnego chińskiego filozofa Konfucjusza, która moim zdaniem jest kluczem do sukcesu każdego dziecka: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. W zabawach z dziećmi staram się „przemycać” język angielski.

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl

 

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 12

BALET – warsztaty taneczne dla przedszkolaków

piątek 14:45-15:30

Zajęcia baletowe dla najmłodszych prowadzone w formie zabawy, pozwalającej na poznanie zasad i elementów tańca klasycznego. Rozpoczynamy od ćwiczeń rozgrzewających i rozciągających na podłodze, przy których zaczynamy poznawać podstawową terminologię baletową. Następnie wykonujemy ćwiczenia stabilizacyjne i koordynacyjne na stojąco, wykorzystując całą przestrzeń sali, a punktem kulminacyjnym są skoki. Każdą lekcję kończymy kreatywną taneczną zabawą opartą o improwizację i wykorzystanie poznanych już elementów baletu, które z czasem utworzą układy choreograficzne. Każdym zajęciom towarzyszy muzyka, która pozwala kształtować wrażliwość dzieci.

Strój: wygodne, nie ograniczające ruchów ubranie np. legginsy, sukienka oraz skarpetki antypoślizgowe lub baletki.

Zajęcia, Warsztaty Dla Dzieci - Poznań zdjęcie nr 13

BALET prowadzi Daria

Od zawsze byłam ruchliwym dzieckiem, dlatego rodzice postanowili wysłać mnie do szkoły baletowej, którą ukończyłam w 2014 roku z dyplomem tancerki zawodowej. Od 11. roku życia związana jestem z Operą Poznańską, w której pracuję do dziś. Miałam przyjemność uczyć się od najwybitniejszych choreografów i tancerzy z całego świata oraz tańczyć na scenach teatrów polskich, jak i zagranicznych. Obecnie można oglądać mnie na deskach Opery w spektaklach takich jak: „Kopciuszek”, „Dziadek do orzechów” czy „Jezioro Łabędzie”. 

Obowiązują zapisy mailowe: info@danimatoring.pl