Animacje świąteczne – Poznań i okolice

OFERTA

 

Mikołajki dla dzieci – Poznań

Kiedy za oknem robi się zimno i szaro, każdy wyczekuje już upragnionych Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci najbardziej nie mogą doczekać się wizyty Świętego Mikołaja i przyniesionych przez niego prezentów. Pierwszą stacją w świątecznym oczekiwaniu są Mikołajki. Jest to idealny czas, aby rozbudzić magię Świąt i wejść w przygotowania z pełną energią. Mikołajkowe zabawy, tworzenie świątecznych ozdób i spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem to tylko niektóre z nich. Zapraszamy wszystkich na mikołajkowe spotkanie z animatorami w Poznaniu!

Animacje Świąteczne - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1

Atrakcyjne programy mikołajkowe

W naszej ofercie znajdują się dwa ciekawe programy mikołajkowe dla dzieci. Pierwszy nosi nazwę “Żółty Mikołaj”. Wszyscy zapytają: “Dlaczego żółty? Przecież Mikołaj ma czerwony strój”. Wszystko za sprawą psikusa. Dzieci wcielą się w rolę świątecznych pomocników i pomogą uratować Święta. W czasie tego spotkania spędzą czas z prawdziwym świętym Mikołajem i Śnieżynką. Będą mieli okazję potańczyć świąteczne tańce animacyjne, napisać list do Świętego Mikołaja, poszukać gwiazdki z nieba i ubrać żywą choinkę. Drugi program mikołajkowy to “Spóźniony Mikołaj”. Mikołaj zasiedział się na Hawajach i całe przygotowania do Świąt są opóźnione. Aby zdążył do Poznania na czas, dzieci muszą pomóc świątecznym elfom i wykonać wspólnie wesołe zadania: pakowanie paczek na czas, wyścigi sań mikołajkowych, quiz wiedzy o Świętach oraz stworzenie najdłuższego łańcucha na świecie. Oba programy mikołajkowe trwają po 60 minut, a w każdym z nich dziećmi zajmie się dwóch animatorów.

Animacje Świąteczne - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2

Kreatywne warsztaty świąteczne w Poznaniu

Nasi animatorzy przygotowali również szeroką ofertę świątecznych warsztatów. Do dyspozycji dzieci są: warsztaty dekorowania pierników, świąteczne warsztaty slime, warsztaty tworzenia mydełek, warsztaty z robienia piniat świątecznych, warsztaty ozdabiania bombek styropianowych, warsztaty tworzenia kartek świątecznych oraz warsztaty ze świątecznego decoupage’u. Do każdych warsztatów istnieje możliwość dokupienia dodatkowej usługi – odwiedziny Świętego Mikołaja. Będzie on towarzyszył dzieciom przez całe warsztaty i zapewni niezapomniane emocje. Warsztaty trwają 60 minut. Warto rozejrzeć się za warsztatami, które najbardziej spodobają się dziecku i zarezerwować miejsce już dziś.

 Animacje Świąteczne - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3

Wesołe pokazy świątecznej iluzji

Gdy mówimy o Mikołajkach nie możemy zapomnieć o naszej niezastąpionej Danisławie. Przedstawia ona niesamowite, pełne uśmiechu i fantazji pokazy wesołej iluzji. Na tę okazję przygotowała specjalne, świąteczne show. Koniecznie musicie je zobaczyć. Z pewnością nie zabraknie tam świetnej zabawy i magii nadchodzących Świąt. Danisława podróżuje po Poznaniu i jego okolicach. Zapraszamy wszystkich do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową w celu umówienia spotkania. Pamiętajcie również o tym, że każdą usługę dopasowujemy w miarę możliwości do oczekiwań klienta.

Animacje Świąteczne - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 4

Wigilijna wizyta Świętego Mikołaja i Śnieżynki w Twoim domu

Nasi Mikołajowie szykują już sanie, którymi 24. grudnia wyruszą w podróż po Poznaniu. Do czyich drzwi zapukają w tym roku? Komu przyniosą worek wypchany prezentami? Z którymi dziećmi zaśpiewają kolędę? Wigilijne odwiedziny Świętego Mikołaja i Śnieżynki to 30-minutowe spotkanie z rodziną, podczas którego niezwykli goście rozdają prezenty, pozują do wspólnych zdjęć i wprowadzają świąteczny klimat.

Cena wigilijnej wizyty Mikołaja i Śnieżynki: 580 zł (rezerwacja terminy do końca 31.10) / 680 zł (rezerwacja terminu do 30.11)
740 zł (rezerwacja terminu do 10.12) / 820 zł (rezerwacja terminu po 10.12)
W ramach BLACK FRIDAY 550 zł (rezerwacji terminu w dniach 15-25 listopada).

 

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817
info@danimatoring.pl