Urodziny dla dzieci - Poznań

OFERTA

Kreatywne urodziny dla dzieci z animatorem

Urodziny to dla dziecka jeden z najważniejszych dni w roku, długo wyczekiwany i planowany. W pewnym wieku już nie wystarczy zwyczajne przyjęcie urodzinowe spędzane w towarzystwie najbliższej rodziny – rodziców, dziadków, cioć i wujków. Maluch chce zaprosić swoich przedszkolnym i szkolnych przyjaciół i świętować razem z nimi dziecięce urodziny. Dla wielu rodziców to nie lada wyzwanie. Jak pomieścić na niewielkiej przestrzeni kilkunastoosobową, ruchliwą gromadkę kilkulatków? Jak zorganizować im niezapomnianą zabawę? Jak uniknąć nudy, monotonii i powtarzających się schematów i sprawić, żeby urodziny dla dzieci były jedyne w swoim rodzaju?

Zdaj się na nas – organizacja imprez urodzinowych dla dzieci to nasza specjalność. Każde dziecięce urodziny szyjemy na miarę, zgodnie z marzeniami i zainteresowaniami jubilata. Mamy także wiele gotowych scenariuszyPoszukiwanie pirackiego skarbu, Jaskiniowców przygód kilka, Na królewskim dworze, Kto powiedział, że wróżki nie istnieją? to tylko niektóre z nich. Nasi animatorzy zawsze występują w przebraniu. Zabawy urodzinowe w towarzystwie Tygryska, Batmana, Minionka, Smerfa, bohaterów Krainy Lodu czy Psiego Patrolu na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników.

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 1 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 2 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 3

Imprezy urodzinowe dla dzieci w Poznaniu i okolicach

Urodziny dla dzieci organizujemy w Poznaniu i okolicy w miejscu wybranym przez rodziców. Nie straszne nam otwarte przestrzenie – park, podwórko czy ogródek. Świetnie się też odnajdziemy w prywatnym mieszkaniu lub restauracji. Zabawy dostosujemy do miejsca i pory roku.

Dysponujemy również salą w Poznaniu zaaranżowaną z myślą o imprezach urodzinowych. Oprócz obszernej i kolorowej przestrzeni dla dzieci, z miejscem na taniec i zabawę oraz poczęstunek, znajduje się tam także niewielkie zaplecze kuchenne z lodówką, w której można schować zarówno tort jak i skarb, oraz pomieszczenie, w którym rodzice czekając na swoje pociechy mogą w spokoju usiąść, wypić kawę i porozmawiać.

Standardowy program urodzin dla dzieci obejmuje 2-godzinną zabawę z jednym animatorem i przeznaczony jest dla grupy dzieci liczącej maksymalnie 15 uczestników. Proponowane przez nas atrakcje to między innymi tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, malowanie twarzy, balonowe zoo oraz pokaz baniek XXL. W ofercie mamy także propozycje dodatkowo płatne, takie jak zamykanie dzieci w bańkach mydlanych, przedstawienie teatralne, balony z helem czy piniata.

Imprezy urodzinowe dla dzieci organizowane w naszej sali w Poznaniu uwzględniają czas na poczęstunek. Z naszej strony zapewniamy urodzinową zastawę jednorazową oraz przekąski (herbatniki, paluszki, wafelki, chrupki) i napoje (woda, soki), a także kawę i herbatę dla rodziców. Dostarczenie tortu i owoców pozostaje w gestii osoby zamawiającej.

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 4Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 5Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 6

 

Urodziny dla dzieci – Poznań i okolice – Cennik

URODZINY DLA DZIECI W POZNANIU
 – sala DANIMATORING
(os. Armii Krajowej 131a, Poznań)
URODZINY DLA DZIECI Z DOJAZDEM
w miejscu wskazanym przez zamawiającego
Czas trwania
2 godziny 1 lub 2 godziny
Liczba animatorów 1 animator 1 animator
Liczba uczestników do 12 dzieci (w tym solenizant/jubilat) do 15 dzieci (w tym solenizant/jubilat)
Atrakcje Zabawa tematyczna z przebranym animatorem: tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, balonowe zoo, pokaz baniek XXL Zabawa tematyczna z przebranym animatorem. Program 2-godzinny: tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, balonowe zoo, pokaz baniek XXL
Poczęstunek W całości w gestii osoby zamawiającej.
Zapewniamy nakrycie stołu (jednorazowe talerzyki i sztućce, serwetki).
W całości w gestii osoby zamawiającej.
Cena 400 zł / 2 godziny 250 zł / 1 godzina
350 zł / 2 godziny
Dojazd animatora na miejsce imprezy nie dotyczy urodziny dla dzieci na terenie Poznania – w cenie
impreza urodzinowa poza Poznaniem – dodatkowa opłata (ustalana indywidualnie)
Dodatkowa godzina 180 zł / 1 animator 150 zł / 1 animator
Dodatkowy animator 150 zł / 1 godzina 150 zł / 1 godzina
Dodatkowe atrakcje – balony z helem: 6 zł/sztuka
– piniata (różne kształty i rozmiary): od 80 zł
– zamykanie dzieci w bańkach mydlanych: 100 zł
– tatuaże brokatowe: 50 zł
– warsztat slime*: 150 zł
– laboratorium doświadczalne*: 100 zł
– pokaz wesołej iluzji: 250 zł / ok. 30 minut
– przedstawienie teatralne: 450 zł / ok. 40 minut
– pokaz żywych zwierząt: 480 zł / ok. 60 minut
– temat „laboratorium magii” +450 zł
– balony z helem: 6 zł/sztuka
– piniata (różne kształty i rozmiary): od 80 zł
– zamykanie dzieci w bańkach mydlanych: 100 zł
– tatuaże brokatowe: 50 zł
– warsztat slime*: od 100 zł
– laboratorium doświadczalne*: od 100 zł
– pokaz wesołej iluzji: 550 zł / ok. 30 minut
– przedstawienie teatralne: 450 zł / ok. 40 minut
– pokaz żywych zwierząt: 480 zł / ok. 60 minut

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 7 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 8

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817 (urodziny w miejscu wskazanym przez zamawiającego – Poznań i okolice)
tel. 504 400 485 (urodziny w sali Danimatoring – Poznań, os. Armii Krajowej 131a)
info@danimatoring.pl