Urodziny dla dzieci - Poznań

OFERTA

ODWIEDZINY BAJKOWEGO GOŚCIA – specjalna oferta urodzinowa na czas pandemii

W obliczu pandemii koronawirusa i związanych z nią licznych ograniczeń w życiu społecznym, stworzyliśmy specjalną ofertę urodzinową dla dzieci, która pomoże uczynić ten dzień wyjątkowym. Do drzwi Waszego domu może zapukać jeden, za to bardzo wyjątkowy gość! Spotkanie może odbyć się również w przydomowym ogródku, w parku, na łące czy na placu zabaw. Do wyboru jest sześć bajkowych postaci: Elsa z Krainy Lodu, Chase z Psiego Patrolu, mały Mruk z Trolli, Minionek, Myszka Mickey oraz Myszka Minnie. W ich role wcielają się nasi doświadczeni animatorzy przebrani w kompletny, profesjonalny strój. Scenariusz wizyty dopasowujemy każdorazowo do oczekiwań klienta, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo. Bajkowa postać może przyjść w odwiedziny z piniatą (wielkość i wzór do wyboru, opcja dodatkowo płatna).

Czas odwiedzin: 20 minut
Cena: 123 zł (dotyczy terenu Poznania, poza Poznaniem doliczamy koszt dojazdu)

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817 | info@danimatoring.pl

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 1


Kreatywne urodziny dla dzieci z animatorem

Urodziny to dla dziecka jeden z najważniejszych dni w roku, długo wyczekiwany i planowany. W pewnym wieku już nie wystarczy zwyczajne przyjęcie urodzinowe spędzane w towarzystwie najbliższej rodziny – rodziców, dziadków, cioć i wujków. Maluch chce zaprosić swoich przedszkolnym i szkolnych przyjaciół i świętować razem z nimi dziecięce urodziny. Dla wielu rodziców to nie lada wyzwanie. Jak pomieścić na niewielkiej przestrzeni kilkunastoosobową, ruchliwą gromadkę kilkulatków? Jak zorganizować im niezapomnianą zabawę? Jak uniknąć nudy, monotonii i powtarzających się schematów i sprawić, żeby urodziny dla dzieci były jedyne w swoim rodzaju?

Zdaj się na nas – organizacja imprez urodzinowych dla dzieci to nasza specjalność. Każde dziecięce urodziny szyjemy na miarę, zgodnie z marzeniami i zainteresowaniami jubilata. Mamy także wiele gotowych scenariuszyPoszukiwanie pirackiego skarbu, Jaskiniowców przygód kilka, Na królewskim dworze, Kto powiedział, że wróżki nie istnieją? to tylko niektóre z nich. Nasi animatorzy zawsze występują w przebraniu. Zabawy urodzinowe w towarzystwie Tygryska, Batmana, Minionka, Smerfa, bohaterów Krainy Lodu czy Psiego Patrolu na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników.

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 2 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 3 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 4

Imprezy urodzinowe dla dzieci w Poznaniu i okolicach

Urodziny dla dzieci organizujemy w Poznaniu i okolicy w miejscu wybranym przez rodziców. Nie straszne nam otwarte przestrzenie – park, podwórko czy ogródek. Świetnie się też odnajdziemy w prywatnym mieszkaniu lub restauracji. Zabawy dostosujemy do miejsca i pory roku.

Dysponujemy również salą w Poznaniu zaaranżowaną z myślą o imprezach urodzinowych. Oprócz obszernej i kolorowej przestrzeni dla dzieci, z miejscem na taniec i zabawę oraz poczęstunek, znajduje się tam także niewielkie zaplecze kuchenne z lodówką, w której można schować zarówno tort jak i skarb, oraz pomieszczenie, w którym rodzice czekając na swoje pociechy mogą w spokoju usiąść, wypić kawę i porozmawiać.

Standardowy program urodzin dla dzieci obejmuje 2-godzinną zabawę z jednym animatorem i przeznaczony jest dla grupy dzieci liczącej maksymalnie 15 uczestników. Proponowane przez nas atrakcje to między innymi tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, malowanie twarzy, balonowe zoo oraz pokaz baniek XXL. W ofercie mamy także propozycje dodatkowo płatne, takie jak zamykanie dzieci w bańkach mydlanych, przedstawienie teatralne, balony z helem czy piniata.

Imprezy urodzinowe dla dzieci organizowane w naszej sali w Poznaniu uwzględniają czas na poczęstunek. Z naszej strony zapewniamy urodzinową zastawę jednorazową oraz przekąski (herbatniki, paluszki, wafelki, chrupki) i napoje (woda, soki), a także kawę i herbatę dla rodziców. Dostarczenie tortu i owoców pozostaje w gestii osoby zamawiającej.

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 5Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 6Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 7

 

Urodziny dla dzieci – Poznań i okolice – Cennik

URODZINY DLA DZIECI W POZNANIU
 – sala DANIMATORING
(os. Armii Krajowej 131a, Poznań)
URODZINY DLA DZIECI Z DOJAZDEM
w miejscu wskazanym przez zamawiającego
Czas trwania
2 godziny 1 lub 2 godziny
Liczba animatorów 1 animator 1 animator
Liczba uczestników do 12 dzieci (w tym solenizant/jubilat) do 15 dzieci (w tym solenizant/jubilat)
Atrakcje Zabawa tematyczna z przebranym animatorem: tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, balonowe zoo, pokaz baniek XXL Zabawa tematyczna z przebranym animatorem. Program 2-godzinny: tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu, balonowe zoo, pokaz baniek XXL
Poczęstunek W całości w gestii osoby zamawiającej.
Zapewniamy nakrycie stołu (jednorazowe talerzyki i sztućce, serwetki).
W całości w gestii osoby zamawiającej.
Cena 400 zł / 2 godziny 250 zł / 1 godzina
350 zł / 2 godziny
Dojazd animatora na miejsce imprezy nie dotyczy urodziny dla dzieci na terenie Poznania – w cenie
impreza urodzinowa poza Poznaniem – dodatkowa opłata (ustalana indywidualnie)
Dodatkowa godzina 180 zł / 1 animator 150 zł / 1 animator
Dodatkowy animator 150 zł / 1 godzina 150 zł / 1 godzina
Dodatkowe atrakcje – balony z helem: 6 zł/sztuka
– piniata (różne kształty i rozmiary): od 80 zł
– zamykanie dzieci w bańkach mydlanych: 100 zł
– tatuaże brokatowe: 50 zł
– warsztat slime*: 150 zł
– laboratorium doświadczalne*: 100 zł
– pokaz wesołej iluzji: 250 zł / ok. 30 minut
– przedstawienie teatralne: 450 zł / ok. 40 minut
– pokaz żywych zwierząt: 480 zł / ok. 60 minut
– balony z helem: 6 zł/sztuka
– piniata (różne kształty i rozmiary): od 80 zł
– zamykanie dzieci w bańkach mydlanych: 100 zł
– tatuaże brokatowe: 50 zł
– warsztat slime*: od 100 zł
– laboratorium doświadczalne*: od 100 zł
– pokaz wesołej iluzji: 550 zł / ok. 30 minut
– przedstawienie teatralne: 450 zł / ok. 40 minut
– pokaz żywych zwierząt: 480 zł / ok. 60 minut

Proponowane tematy urodzinowych animacji:

* Tematy i atrakcje rekomendowane dla dzieci w wieku 7+

 

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817 (urodziny w miejscu wskazanym przez zamawiającego – Poznań i okolice)
tel. 504 400 485 (urodziny w sali Danimatoring – Poznań, os. Armii Krajowej 131a)
info@danimatoring.pl