Urodziny dla dzieci - Poznań

OFERTA

Kreatywne urodziny dla dzieci z animatorem

Urodziny to dla dziecka jeden z najważniejszych dni w roku, długo wyczekiwany i planowany. W pewnym wieku już nie wystarczy zwyczajne przyjęcie urodzinowe spędzane w towarzystwie najbliższej rodziny – rodziców, dziadków, cioć i wujków. Maluch chce zaprosić swoich przedszkolnym i szkolnych przyjaciół i świętować razem z nimi dziecięce urodziny. Dla wielu rodziców to nie lada wyzwanie. Jak pomieścić na niewielkiej przestrzeni kilkunastoosobową, ruchliwą gromadkę kilkulatków? Jak zorganizować im niezapomnianą zabawę? Jak uniknąć nudy, monotonii i powtarzających się schematów i sprawić, żeby urodziny dla dzieci były jedyne w swoim rodzaju?

Zdaj się na nas – organizacja imprez urodzinowych dla dzieci to nasza specjalność. Każde dziecięce urodziny szyjemy na miarę, zgodnie z marzeniami i zainteresowaniami jubilata. Mamy także wiele gotowych scenariuszyPoszukiwanie pirackiego skarbu, Jaskiniowców przygód kilka, Na królewskim dworze, Kto powiedział, że wróżki nie istnieją? to tylko niektóre z nich. Nasi animatorzy zawsze występują w przebraniu. Zabawy urodzinowe w towarzystwie Tygryska, Batmana, Minionka, Smerfa czy bohaterów Krainy Lodu na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników.

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 1 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 2 Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 3

Imprezy urodzinowe dla dzieci w Poznaniu i okolicach

Urodziny dla dzieci organizujemy w Poznaniu i okolicy w miejscu wybranym przez rodziców. Nie straszne nam otwarte przestrzenie – park, podwórko czy ogródek. Świetnie się też odnajdziemy w prywatnym mieszkaniu lub restauracji. Zabawy dostosujemy do miejsca i pory roku.

Dysponujemy również salą w Poznaniu zaaranżowaną z myślą o imprezach urodzinowych. Oprócz obszernej i kolorowej przestrzeni dla dzieci, z miejscem na taniec i zabawę oraz poczęstunek, znajduje się tam także niewielkie zaplecze kuchenne z lodówką, w której można schować zarówno tort jak i skarb, oraz pomieszczenie, w którym rodzice czekając na swoje pociechy mogą w spokoju usiąść, wypić kawę i porozmawiać.

Standardowy program urodzin dla dzieci obejmuje 2-godzinną zabawę z jednym lub dwoma animatorami i przeznaczony jest dla grupy dzieci liczącej maksymalnie 16 uczestników. Proponowane przez nas atrakcje to między innymi tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, poszukiwanie skarbu oraz balonowe zoo. W ofercie mamy także propozycje dodatkowo płatne, takie jak zamykanie dzieci w bańkach mydlanych, pokaz wesołej iluzji czy rozbijanie piniaty.

Imprezy urodzinowe dla dzieci organizowane w naszej sali w Poznaniu uwzględniają czas na poczęstunek. Z naszej strony zapewniamy nakrycie stołu. Dostarczenie poczęstunku oraz napojów pozostaje w gestii osoby zamawiającej.

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 4Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 5Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 6

 

Urodziny dla dzieci – Sala Danimatoring os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu– Cennik
(obowiązuje od września 2023)

Urodziny w sali organizujemy:
– od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (czas rozpoczęcia ustalamy indywidualnie)
– w soboty i w niedziele w godzinach 10:00-12:00 / 13:30-15:30 / 17:00-19:00

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 7

Urodziny dla dzieci – Poznań i okolice – Cennik
(obowiązuje od września 2023)

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 8

 

 

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 9Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 10Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 11

 

Tematyczne urodziny dla dzieci

Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 12Urodziny Dla Dzieci Poznań - Imprezy Z Animatorem W Poznaniu I Okolicy zdjęcie nr 13

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817 (urodziny w miejscu wskazanym przez zamawiającego – Poznań i okolice)
tel. 504 400 485 (urodziny w sali Danimatoring – Poznań, os. Armii Krajowej 131a)
info@danimatoring.pl