Animacje dla szkół i przedszkoli – Poznań i okolice

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą animacji, którą przygotowaliśmy z myślą o przedszkolach i szkołach z okolicy Poznania.
Animacje dla szkół i przedszkoli obejmują:

 

Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1 Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2 Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3

 

Animacje okolicznościowe dla PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ z Poznania i okolic

 

Rozpoczynając wielką przedszkolną przygodę, każde dziecko czeka na ten jeden najważniejszy dzień – pasowanie na przedszkolaka. Nasi animatorzy sprawią, że ta uroczystość minie dzieciom w przyjemnej atmosferze i na długo pozostanie w ich pamięci. Tańce, śpiewy, kolorowe balony, magiczne bańki i twórcze zabawy zintegrują wszystkie przedszkolaki i jeszcze bardziej uświetnią ten wyjątkowy dla całego przedszkola dzień.

Gdy nadchodzi Dzień Pluszowego Misia, wszystkie dzieci zabierają do przedszkola lub szkoły swoje ukochane maskotki i w misiowej atmosferze spędzają cały dzień. A gdyby tak dołączyła do nich urocza, pełna energii i chętna do zabawy Misia Brunia? Albo ciągle głodny, ale pełen sił, niezwykle pocieszny Kubuś Puchatek? Z całą pewnością, nasze maskotki zadbałyby o niezapomnianą zabawę i wyjątkową celebrację tego dnia!

Andrzejkowy wieczór to także doskonała zabawa dla najmłodszych! Wyczarowanie balonowych zwierzątek, utrzymane w klimacie imprezy malowane twarze i świecące tatuaże, tajemnicze amulety i wylosowane z magicznego kociołka wróżby to doskonały pomysł na spędzenie Andrzejek w przedszkolu lub szkole.

Obchodzenie Halloween w murach przedszkola lub szkoły jeszcze nigdy nie było tak niezwykłe, jak podczas strasznie fajnej zabawy z Dyńką lub Kostkiem. Ta pełna psikusów animacja, zamieni wszystkie dzieciaki w niezwykłe postacie, a ich celem stanie się odnalezienie spełniających życzenia klejnotów, których strzeże mumia… ta przygoda nie może skończyć się inaczej! Ze szczyptą grozy, ale i z ogromem wyobraźni i kreatywności, nasi animatorzy zadbają o to, żeby całe przedszkole objęła magia fantastycznej, halloweenowej zabawy!

Mikołajki to bez wątpienia wspaniała okazja na świąteczną zabawę. Nasze mikołajkowe animacje przygotują dzieci do stania się prawdziwymi pomocnikami św. Mikołaja, ale ich misja jest wyjątkowa – bo ze smutku, samotności i zimna Mikołaj stał się… żółty. Współpraca, kreatywność i dobra energia sprawią, że czerwony kolor powróci, a święta zostaną uratowane! Ta pełna wzruszeń i humoru mikołajkowa przygoda to idealny pomysł na atrakcję dla wszystkich dzieci.

Karnawał to idealna okazja do wspólnej zabawy dla wszystkich dzieci. Nasi przebrani w kompletne i nietuzinkowe stroje animatorzy zorganizują muzyczno-ruchowe zabawy, stworzą karnawałowe warkocze i makijaże oraz przeprowadzą ciekawe konkursy. Ten bal z pewnością stanie się magicznym, uroczystym i pełnym humoru wydarzeniem!

Wielkanocne dekoracje już wiszą w oknach, piękne kolorowe pisanki zdobią wystawę, a teraz… czas na odwiedziny szalonego Zajączka! Nasz uroczy skoczny przyjaciel bardzo chętnie umili ten świąteczny czas w Waszym przedszkolu lub szkole. Animacja z Zajączkiem to wesołe tańce, ciekawe konkursy i utrzymane w świątecznym klimacie zabawy, które pobudzają energię i ciekawość najmłodszych. A to wszystko po to, żeby odnaleźć zaginione wielkanocne złote jajo. Ta przygoda zaangażuje wszystkie dzieci, a na jej zakończenie, Zajączek chętnie rozda swoim nowym przyjaciołom przygotowane wcześniej świąteczne upominki.

Nie ma drugiej tak idealnej okazji jak Dzień Dziecka, aby zorganizować wymarzony, kolorowy, bajkowy dzień dla wszystkich dzieci. Z tej właśnie okazji nasi animatorzy stworzą niezapomniany czas dla całego przedszkola lub szkoły. Przygotowane w wybranym przez Was klimacie zabawy z użyciem kolorowych piłeczek, zagadkowego tunelu, szalonej liny i wyścigowych ruroskoczków to tylko kilka atrakcji, które wywołają radość każdego uczestnika. Animacja z okazji Dnia Dziecka może stać się wyjątkowa także dla tych najmłodszych pociech – chętnie przygotujemy zabawy sensoryczne lub muzyczno-ruchowe, delikatne bańki i utrzymane w duchu ulubionej bajki.

 

Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 4 Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 5Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 6

 

Tematyczne biegi gwiaździste – dla SZKÓŁ

 

Znani i lubiani superbohaterowie razem w jednym miejscu? Tak, to możliwe! Z chęcią przybędą do Twojej szkoły, aby udowodnić dzieciakom, że i one posiadają wyjątkowe umiejętności. Podczas biegu gwiaździstego każdy znany z filmów i książek gość będzie odpowiedzialny za jedno nietuzinkowe zadanie. Aby je wykonać, dzieciaki będą musiały odkryć w sobie supermoce i właściwie je wykorzystać. Każdy śmiałek, który sprosta wszystkim wyzwaniom otrzyma tytuł superbohatera klasy lub szkoły.

Na fali popularności Harrego Pottera wszyscy chcą zostać uczniami Hogwartu. W tym jednak przypadku, aby być gotowym do drogi nie wystarczy zarzucić na plecy tornister z książkami, zeszytami i piórnikiem. Do podróży z peronu 9 i 3/4 należy się właściwie przygotować, a przede wszystkim wyposażyć. Gdzie zdobyć różdżkę, miotłę, pelerynę oraz sowę? Ano, wykonując kolejne zadania biegu gwiaździstego „Szkoła czarodziejów”. Dopiero zmierzenie się z wszystkimi przygotowanymi przez nas wyzwaniami pozwoli Wam na zdobycie biletu do Hogwartu.

Czy w XXI wieku młody człowiek pozostawiony samotnie w lesie zdołałby przetrwać i odnaleźć właściwą drogę do domu? Czy właściwie odczytałby wskazania kompasu, czy zrozumiałby treść mapy, rozszyfrował tajną wiadomość i odróżnił tropy wilka od niedźwiedzia? Przekonajmy się! Zadania biegu gwiaździstego „Próba przetrwania” to doskonały test tych umiejętności. Ci, którzy przejdą go pomyślnie zdobędą odznakę survivalowca.

 

Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 7 Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 8 Animacje Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Danimatoring.pl zdjęcie nr 9


Przedstawienie „Flipcio i piłka” – dla PRZEDSZKOLI

Flipcio to uroczy lew, który nie rozstaje się z piłką, ponieważ uważa ją za swojego najlepszego przyjaciela. Jednak czy aby na pewno piłka jest w stanie zastąpić mu prawdziwego przyjaciela z krwi i kości? Tego dowiecie się śledząc przygody naszego bohatera. Na zakończenie przedstawienia wszystkie dzieci sieją ziarenko przyjaźni,a zasadzoną roślinkę zabierają do domu, aby móc ją pielęgnować.

 

Wszystkie powyższe propozycje szyjemy na miarę, w związku z tym wycena jest zawsze indywidualna.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817
info@danimatoring.pl