Sala do wynajęcia – Poznań

sala do wynajęcia poznań rataje danimatoring

Sala na wynajem – Poznań Rataje

Szukasz przytulnej salki do wynajęcia na małe szkolenie? Potrzebna Ci przestrzeń do kameralnych sesji zdjęciowych, a może potrzebujesz spokojnego miejsca, w którym mógłbyś prowadzić webinary, nagrywać transmisje Live lub filmy do mediów społecznościowych?

Zapraszamy do naszej sali na wynajem zlokalizowanej na poznańskich Ratajach (os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu).

Przestronna sala do wynajęcia w Poznaniu z zapleczem kuchennym

Dysponujemy przestronnym pomieszczeniem o powierzchni 50 m2, które można aranżować na różne sposoby. Salę można w łatwy sposób przedzielić kotarami. Jedna ze ścian pokryta jest lustrem. Do dyspozycji są stoliki i stoły (duże, białe i masywne) oraz krzesła, a także zaplecze kuchenne. Ze względu na charakter dekoracji i wyposażenie nasza sala do wynajęcia świetnie nadaje się do nagrywania materiałów przeznaczonych dla dzieci.

Rezerwacja terminów:  info@danimatoring.pl lub 504 400 485

Cena: 50 zł/godzina

Minimalny czas najmu wynosi 3 godziny. Najem nie dotyczy weekendów.

Kilka słów o sali Danimatoring

Sala Danimatoring to miejsce świetnej zabawy, wystrzałowych imprez i kreatywnych warsztatów. Animatorzy prowadzący te wydarzenia posiadają szeroką ofertę dostosowaną do dzieci w różnym wieku. Danimatoring organizuje na sali szkolenia dla animatorów, tematyczne imprezy urodzinowe i okolicznościowe dla dzieci oraz wiele ciekawych warsztatów dla najmłodszych i ich rodziców. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na warsztaty lub szkolenia.

Sala z wieloma możliwościami

Sala do wynajęcia Danimatoring to kolorowe miejsce, pełne dziecięcej energii. Pomieszczenie jest przestronne, zajmuje 50 m2, które można z łatwością aranżować na różne sposoby. Sala posiada toaletę, zaplecze kuchenne oraz wydzielone strefy dla dzieci, na poczęstunek czy swobodną zabawę. Oczywiście przestrzeń można zorganizować według własnego pomysłu wykorzystując do tego np. kotary. Ściany pomalowane są pastelowymi kolorami, w niektórych miejscach widnieją kolorowe malunki. Jedna ze ścian jest pokryta lustrem, co może przydać się np. do prowadzenia warsztatów. Więcej koloru dodają dekoracje w postaci zasłonek czy dywanów oraz meble. Do dyspozycji znajdują się również krzesła, stoliki i duże stoły.

Dla kogo przeznaczona jest sala?

Sala ta z pewnością przyda się osobom, które organizują szkolenia, warsztaty, webinaria, nagrania do mediów społecznościowych lub sesje zdjęciowe. Ze względu na dziecięcy charakter dekoracji i kolorowe wyposażenie, sala do wynajęcia Danimatoring świetnie nadaje się do nagrywania materiałów przeznaczonych dla dzieci lub dla osób zajmujących się pracą z nimi. Bogate wyposażenie i rozmaite dekoracje sprawiają, że nie potrzeba dodatkowo urządzać miejsca. Z pewnością każde warsztaty czy nagranie będą wyglądać profesjonalnie.