Warsztaty dla szkół i przedszkoli – Poznań i okolice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych warsztatów przygotowaną z myślą o szkołach i przedszkolach.
W zależności od tematu zajęcia mogą odbyć się w Państwa placówce lub w naszej sali zlokalizowanej w Poznaniu na os. Armii Krajowej 131a (Rataje).

 

Warsztaty Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1 Warsztaty Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2 Warsztaty Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3

Warsztaty dla przedszkoli

Warsztaty plastyczne mające na celu pobudzenie wszystkich zmysłów. Podczas spotkań używane są najczęściej produkty spożywcze – ryże, mąki, makarony, kasze, groch, czekolada, posypki cukiernicze, olej, galaretka. Zajęcia przede wszystkim wspierają samodzielność, rozwój zmysłów, uczą wychodzenia ze schematów, poznawania nowych form wyrazu, wspierają rozwój poznawczy, wzmacniają wiarę we własne możliwości, pokazują, że można wprowadzać zmiany, ulepszenia, eksperymentować.
Lokalizacja: sala Danimatoring lub z dojazdem do przedszkola

Sensoludki łączą w sobie Sensoplastyka®, arteterapię oraz Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W trakcie warsztatów dzieci poznają nowe materiały i struktury, których mogą doświadczać wszystkimi zmysłami. Podczas zajęć dużo wąchają, dotykają, smakują, słuchają i oczywiście oglądają, świetnie się przy tym bawiąc. Każde spotkanie to także dobra okazja do integracji z rówieśnikami.
Lokalizacja: sala Danimatoring

Bezpieczne doświadczenie, które potrafi wykonać samodzielnie dziecko? Tak, to możliwe! W naszej sali każdy przedszkolak poczuje się jak naukowiec i spróbuje swoich sił w przeprowadzaniu doświadczeń. Za pomocą produktów spożywczych dostępnych w każdej kuchni uzyskamy efekt WOW i udowodnimy, że nauka wcale nie jest nudna.
Lokalizacja: sala Danimatoring

Zumbini to niezapomniane doświadczenie muzyczno-rychowe. Zajęcia zapewniają kontakt z muzyką poprzez taniec, śpiew oraz grę na instrumentach. Spotkaniom towarzyszą wesołe i oryginalne piosenki w języku angielskim. Dobra zabawa na zajęciach jest motorem do naturalnego rozwoju umiejętności poznawczych, społecznych, fizycznych i emocjonalnych dzieci.
Zajęcia Zumbini mają charakter cykliczny – odbywają się raz w tygodniu.
Lokalizacja: z dojazdem do przedszkola

Zumba łączy w sobie elementy świetnej zabawy oraz techniki taneczne wywodzące się z takich stylów, jak salsa, cumbia, reggaeton czy hip-hop. Atrakcyjność zajęć polega na połączeniu wysiłku fizycznego dostosowanego do możliwości uczestników oraz energicznej muzyki wpływającej na rytmikę i samopoczucie. Zajęcia prowadzone są w luźnej i radosnej formie oraz pozytywnej atmosferze. Zumba dla dzieci stanowi sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, będąc jednocześnie dobrą zabawą.
Lokalizacja: z dojazdem do przedszkola

Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych animatorów, którzy zaproszą dzieci do wykreowanego świata, w którym czekają na nie liczne przygody. Podczas spotkania wszystko jest możliwe – poszukiwanie pradawnego skarbu, spotkanie oko w oko z dinozaurem czy nauka latania na miotle. Każdy warsztat tematyczny to inny zestaw zabaw, tańców i konkursów.
Lokalizacja: z dojazdem do przedszkola

 

Warsztaty Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 4 Warsztaty Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 5 Warsztaty Dla Szkół I Przedszkoli - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 6

Warsztaty dla szkół

Slimy najczęściej nazywane są przez dzieci „glutami” – można je rozciągać, ściskać, podrzucać, działają odstresowująco. W naszym „Laboratorium” każde dziecko stworzy własnego slima – samodzielnie podejmie decyzję o jego kolorze i zapachu, a po zakończonych zajęciach zabierze go z sobą do domu.
Podczas warsztatów korzystamy z profesjonalnych produktów z atestami.
Lokalizacja: sala Danimatoring lub z dojazdem do szkoły

Warsztaty „Laboratorium magii” to nie lada gratka dla wszystkich dzieci, które pragną zostać iluzjonistami i poznać tajniki tego fachu. Uczestnicy spotkania opanują kilka magicznych trików, które będą następnie prezentować przed klasową publicznością, stawiając tym samym pierwsze kroki na scenie jako artyści.
Lokalizacja: sala Danimatoring lub z dojazdem do szkoły

Piniata to kula o pustym wnętrzu, którą wypełnia się najczęściej cukierkami. Celem zabawy jest rozbicie piniaty kijem tak, aby wywołać „deszcz” słodkości. Piniaty nie trzeba kupować w sklepie, można ją wykonać zupełnie samodzielnie. Jak? Tajniki tworzenia piniat zdradzimy podczas warsztatów. Każdy uczestnik zajęć otrzyma wykonaną z masy papierowej kulę, którą następnie ozdobi według własnego pomysłu przy pomocy bibuły i kolorowego papieru.
Lokalizacja: sala Danimatoring

 

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817
info@danimatoring.pl