Wycieczki dla dzieci po Poznaniu

OFERTA

Żywa legenda – fabularyzowane wycieczki dla dzieci szlakiem staromiejskich legend

Gdzieś w Poznaniu ukryty jest skarb. Doprowadzić do niego mogą jedynie wskazówki, które posiada kilku bohaterów poznańskich legend. Podobno jest wśród nich sam Król Kruków oraz człowiek w skórze wilka. Gdzie ich jednak szukać, jak przywołać? Przecież na co dzień nie przechadzają się poznańskimi ulicami…

Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w fabularyzowanej wycieczce po Poznaniu szlakiem staromiejskich legend pt. „Żywa legenda”. Nasz przewodnik wie, gdzie można spotkać i jak przywołać bohaterów poznańskich legend. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na spotkanie z nimi, zdobycie wskazówek i odnalezienie skarbu!

Fabularyzowane wycieczki dla dzieci szlakiem staromiejskich legend „Żywa legenda” finansowane są ze środków Miasta Poznania pozyskanych w Konkursie „Centrum Warte Poznania”.

Udział w wycieczkach „Żywa legenda” jest bezpłatny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy prowadzone drogą mailową. Zgłoszenia należy kierować na adres zywa.legenda.poznan@gmail.com
W tytule wiadomości prosimy podać termin wycieczki, w treści wiadomości prosimy podać imię i wiek dziecka oraz imię rodzica/opiekuna.

Uwaga! Wycieczki „Żywa legenda” skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat oraz ich rodziców/opiekunów. Ze względów organizacyjnych jednemu dziecku nie może towarzyszyć więcej niż jeden rodzic/opiekun.

Terminy wycieczek:
12 maja (niedziela) 10:10
12 maja (niedziela) 12:15
18 maja (sobota) 10:10
19 maja (niedziela) 10:10

9 czerwca (niedziela) 10:10
16 czerwca (niedziela) 10:10
29 czerwca (sobota) 10:10
30 czerwca (niedziela) 10:10

8 września (niedziela) 10:10
14 września (sobota) 10:10
21 września (sobota) 10:10
22 września (niedziela) 10:10

Czas trwania wycieczki: około 100 minut
Trasa wycieczki obejmuje Stary Rynek oraz jego najbliższą okolicę.
Miejsce rozpoczęcia wycieczki (spotkania z przewodnikiem) znajduje się na Starym Rynku, szczegółową informację otrzymają osoby zapisane na wycieczkę.

Organizator: Danimatoring Danuta Tomczak
tel. 509 802 817, www.danimatoring.pl

Współpraca: Grupa Przewodników PoPoznaniu.pl www.popoznaniu.pl

 

Do pobrania: REGULAMIN WYCIECZEK

 

Wycieczki Dla Dzieci Po Poznaniu - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1