Sala zabaw dla dzieci – Danimatoring

Sala Danimatoring znajduje się na poznańskich Ratajach na osiedlu Armii Krajowej 131a w Poznaniu.

Organizujemy w niej:
imprezy urodzinowe dla dzieci
warsztaty dla klas szkolnych i grup przedszkolnych
półkolonie tematyczne dla dzieci w okresie wakacji letnich i ferii zimowych

Istnieje możliwość wynajęcia sali na warsztaty, szkolenie, sesję zdjęciową, nagrania do mediów społecznościowych.

Zapraszamy do kontaktu
504 400 485 | info@danimatoring.pl

sala zabaw dla dzieci poznań

 

sala konferencyjna poznań

 

sala zabaw poznań

 

sala do wynajęcia w Poznaniu

 

sala zabaw dla dzieci poznań - zdjęcie 2

 

sala zabaw dla dzieci poznań - zdjęcie 4

Sala zabaw dla dzieci – Poznań

Każdy rodzic pragnie dać swojemu dziecku w pełni radosne dzieciństwo. Warto, aby zabawy były nie tylko ciekawą rozrywką, ale również wspomagały rozwój maluchów. Świetnym pomysłem jest zabranie dziecka na plac zabaw prowadzony przez profesjonalnych animatorów dla dzieci. W tym miejscu najmłodsi przeżyją wiele niezapomnianych przygód, poznają nowych przyjaciół oraz nauczą się wielu rzeczy i zdobędą nowe umiejętności.

Poznańska sala zabaw

Sala zabaw Danimatoring znajduje się w Poznaniu na osiedlu Armii Krajowej 131a (Rataje). Chętnie ugościmy dzieci z Poznania i okolic, ale nie tylko. Warto również zapoznać się z ofertą urodzinową z dojazdem do wskazanego miejsca lub z możliwością zamówienia piniaty. Aby zorganizować przyjęcie, zapisać się na warsztaty lub wynająć salę do innych potrzeb, warto skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 504 400 485 lub mailowo pod adresem: info@danimatoring.pl.

Oferta sali zabaw

Na sali zabaw Danimatoring organizowane są niezapomniane imprezy urodzinowe i tematyczne dla dzieci. Bardzo często odbywają się tam warsztaty dla dzieci i ich rodziców. Przyjmujemy również zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne. Tematyka warsztatowa jest zawsze dostosowana do okazji i wieku uczestników. Prowadzimy również warsztaty dla dorosłych, na których odkrywamy wiele ciekawych pomysłów na zabawy z własnymi pociechami oraz liczne szkolenia dla animatorów dziecięcych. W czasie roku szkolnego prowadzimy systematycznie zajęcia, a w czasie ferii zimowych czy wakacji proponujemy bogatą ofertę warsztatów tematycznych i półkolonie.

Sala zabaw dostosowana do dzieci

Na sali zabaw posiadamy liczne udogodnienia, umożliwiające dzieciom i ich rodzicom radosny, ale również komfortowy pobyt. Na miejscu znajduje się toaleta oraz zaplecze kuchenne. Sala podzielona jest na strefy, dzięki czemu dzieci mogą w pełni oddać się zabawie, a rodzice mogą usiąść razem w spokojniejszym miejscu. Aranżacja sali Danimatoring sprawia również, że nadaje się ona idealnie do wynajmowania na dziecięce sesje zdjęciowe, warsztaty, szkolenia oraz nagrania do mediów społecznościowych.