Animator na komunię

OFERTA

Komunia to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Jest to ważne i bardzo radosne wydarzenie w życiu całej rodziny. Niestety przygotowanie się do niego może być powodem niemałego stresu. Gdziekolwiek nie zorganizujemy tej uroczystości, zawsze znajdzie się wiele spraw wymagających naszej uwagi.

Bohaterem tego dnia jest dziecko, sporo dzieci znajduje się również w grupie zaproszonych gości. Nie jeden rodzic zastawia się, jak umilić im ten dzień, jakimi atrakcjami wypełnić czas. Co zrobić, żeby dobrze się bawiły, a jednocześnie pozwoliły dorosłym spokojnie porozmawiać przy stole z dawno niewidzianych krewnych.

W tym momencie z odsieczą przybywamy my – specjaliści od dziecięcych animacji! Od ponad 10 lat organizujemy dzieciom czas podczas uroczystości komunijnych i nie tylko. Wystarczy, że przygotujecie nieco przestrzeni, w której najmłodsi będą mogły się swobodnie bawić, a my zajmiemy się resztą.

 

Animator Na Komunię - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1  Animator Na Komunię - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2  Animator Na Komunię - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3

 

Proponujemy szereg atrakcji, wśród których znajdują się propozycje zarówno dla młodszych jaki i starszych dzieci:

Tematyczne animacje dla dzieci – piracka przygoda, wyprawa do dżungli, zabawa z bohaterami Psiego Patrolu, bitwa na śnieżki z Elsą z Krainy Lodu czy wspólne czarowanie z Harrym Potterem to tylko niektóre z naszych propozycji. Gry i zabawy realizowane w ramach animacji tematycznych każdorazowo dostosowujemy do wieku uczestników. Animacje mogą się zakończyć poszukiwaniem skarbu skrytego w tajemniczej skrzyni.

Warsztaty kreatywne – dzieciom lubiącym zabawy manualne i zajęcia poszerzające wiedzę proponujemy :
– robotykę
– laboratorium doświadczeń
– laboratorium slime
– laboratorium magii
– warsztaty artystyczne

Pokazy magii – łączymy iluzję z dobrą zabawą; w naszych pokazach dzieci biorą aktywny udział i z zaskoczeniem odkrywają, że same również posiadają magiczną moc.

Malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, makijaże dziecięce – nasi animatorzy w mig zmienią każde dziecko w kogo tylko sobie wymarzy.

Bańki mydlane – nie znamy dziecka, które nie lubi baniek; mamy więc kilka propozycji z nimi związanych:
– pokazy baniek XXL
– zamykanie dzieci w bańkach mydlanych
– warsztaty baniek mydlanych

Balonowe kreacje – nasi animatorzy wyczarowują z balonów pieski, miecze, myszki, koniki i wiele innych przedmiotów i zwierzaków. Dzieci mogą je otrzymać lub nauczyć się je robić samodzielnie.

Dmuchańce – małe dmuchańce z obsługą umilą czas najmłodszym i pozwolą na spożytkowanie energii.

Piniaty – proponujemy własnoręcznie robione piniaty, dostępne w rożnych wzorach i wielkościach. Podczas rozbijania pinaty dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również rozładowują stres, uczą współzawodnictwa i cierpliwości.

Fotograf i przebieranki – nasi profesjonalni fotografowie upamiętnią świetną zabawę Waszych pociech. Nie zabraknie skrzyni pełniej strojów i gadżerów, w których będzie można pozować przed obiektywem.

 

Impreza komunijna nie musi być nudna, wystarczy wybrać odpowiednia atrakcje dla najmłodszych gości, by zamienić ten czas w świetną zabawę i dostarczyć niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817
info@danimatoring.pl