Animator na komunię – Poznań i okolice

OFERTA

Komunia to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Jest to ważne i bardzo radosne wydarzenie w życiu całej rodziny. Niestety przygotowanie się do niego może być powodem niemałego stresu. Gdziekolwiek nie zorganizujemy tej uroczystości, zawsze znajdzie się wiele spraw wymagających naszej uwagi.

Bohaterem tego dnia jest dziecko, sporo dzieci znajduje się również w grupie zaproszonych gości. Nie jeden rodzic zastawia się, jak umilić im ten dzień, jakimi atrakcjami wypełnić czas. Co zrobić, żeby dobrze się bawiły, a jednocześnie pozwoliły dorosłym spokojnie porozmawiać przy stole z dawno niewidzianych krewnych.

W tym momencie z odsieczą przybywamy my – specjaliści od dziecięcych animacji! Od ponad 10 lat organizujemy dzieciom czas podczas uroczystości komunijnych i nie tylko. Wystarczy, że przygotujecie nieco przestrzeni, w której najmłodsi będą mogły się swobodnie bawić, a my zajmiemy się resztą.

 

Animator Na Komunię - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1  Animator Na Komunię - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2  Animator Na Komunię - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3

 

Proponujemy szereg atrakcji, wśród których znajdują się propozycje zarówno dla młodszych jaki i starszych dzieci:

Tematyczne animacje dla dzieci – piracka przygoda, wyprawa do dżungli, bitwa na śnieżki z Elsą z Krainy Lodu czy wspólne czarowanie z Harrym Potterem to tylko niektóre z naszych propozycji. Gry i zabawy realizowane w ramach animacji tematycznych każdorazowo dostosowujemy do wieku uczestników. Animacje mogą się zakończyć poszukiwaniem skarbu skrytego w tajemniczej skrzyni.

Animator Na Komunię - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 4

 

Impreza komunijna nie musi być nudna, wystarczy wybrać odpowiednia atrakcje dla najmłodszych gości, by zamienić ten czas w świetną zabawę i dostarczyć niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817
info@danimatoring.pl