Animator na wesele – Poznań i okolice

OFERTA

Wesele to najradośniejsze chwile dla Państwa Młodych. Planując ten wyjątkowy czas warto zatroszczyć się o atrakcje dla najmłodszych gości – tak, żeby weselna zabawa była przyjemnością dla wszystkich uczestników. Weselne animacje to znakomity pomysł na organizację zabawy dla dzieci. Nasza oferta animacji weselnych zawiera propozycje dostosowane do uroczystości – w trosce o spokój i przyjemną celebrację wesela.

Animacje na przyjęcie weselne w Poznaniu i okolicach to zadanie idealne dla naszych doświadczonych i pomysłowych animatorów. Każdy z poniższych pakietów animacji na wesele zawiera fabularyzowane zabawy i atrakcje w postaci bajkowych baniek mydlanych czy kolorowych fantazji balonowych – wszystkie utrzymane w klimacie uroczystości. Nasi animatorzy stworzą niezwykły weselny klimat dla zaproszonych dzieci, które oprócz udziału we wspólnych konkursach, zabawach i tańcach, będą mogły sprawdzić się w quizie wiedzy o obyczajach weselnych. Animator weselny wraz z najmłodszymi gośćmi weselnymi stworzy dla Pary Młodej prezent-niespodziankę, która z pewnością pozwoli im z radością wspominać czas wesela.
Nasze
animacje weselne są pełne kreatywnych i oryginalnych atrakcji, które pozwolą dzieciom na doskonałą zabawę w tym wyjątkowym dniu.

Warto oddać pociechy w ręce naszych animatorów – rodzice na pewno docenią swobodny czas biesiadowania!

 

Animator Na Wesele - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 1 Animator Na Wesele - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 2 Animator Na Wesele - Poznań I Okolice - Poznań - Danimatoring.pl zdjęcie nr 3

 

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów:
tel. 509 802 817
info@danimatoring.pl

 

Znajdziecie nas również na portalu  Danimatoring - przygoda z fabułą / weselne animacje dla dzieci